DayNight na bielenie zubov: Naozaj funguje? [recenzia a skúsenosti]

Krásne biele zuby sú často výsledkom drahého a nie veľmi šetrného bielenia zubov, pritom ich môžete vybieliť aj prírodnou alternatívou. Značka DayNight ponúka bielenie na prírodnej báze a sľubuje perfektné výsledky.

Asi je celkom jednoduché ísť na bielenie zubov na nejakú kliniku, ale spýtal sa niekto, či sa to páči aj zubom. Chemické postupy sa na nich môžu v budúcnosti prejaviť, čo sa im zrejme nebude veľmi páčiť.

V prírode sa nachádza množstvo surovín, ktoré ich pomôžu vybieliť prírodnými postupmi. Je to jednoduché a pre zuby šetrné. My sme sa pozreli na špeciálne produkty DayNight, ktoré sa na túto starostlivosť špecializujú. Ako dopadlo DayNight v recenzii? Aké mám s nimi skúsenosti? Naozaj dokážu vybieliť zuby? Ide o naozaj kvalitné produkty, ktoré vyhrali aj test najlepších setov na bielenie zubov doma. Všetko podstatné sa dozviete nižšie. 

DAYNIGHT RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je DayNight?

Day Night je špeciálna prírodná starostlivosť o zuby, ktorá vám pomôže vykúzliť nádherne biele zuby. Celý princíp tohto produktu tkvie v pravidelnom používaní dvoch zubných pást v kombinácii s unikátnou LED zubnou kefkou.

Všetko je založené na prírodnej báze. Biela zubná pasta, ktorá sa používa ako denná pasta, obsahuje 100% prírodný kokosový olej. Tmavá zubná pasta, ktorá sa používa ako nočná pasta, obsahuje aktívne čierne uhlie. Ďalej využívate sonickú zubnú kefku s LED svetlom, ktoré slúži na urýchlenie bielenia pri použití uvedených pást.

Sonickú kefku získate v e-shope v rámci balíčka alebo samostatne. V cene vás potešia dve náhradné hlavice aj batérie.

Ako prebieha starostlivosť o zuby s Day Night?

Zabudnite na čistenie zubov, ako poznáte doteraz. Starostlivosť o zuby s Day Night funguje úplne inak. Postup je iný, ale veľmi jednoduchý.

Ráno používate dennú pastu, večer nočnú pastu. K tomu využívate sonickú LED kefku. Na kefku vždy naneste pastu o veľkosti hrášku a následne si ich čistite obvyklým spôsobom. Nezabúdajte na zuby vzadu a jazyk. Tento postup je na každý deň rovnaký, pravidelné čistenie sa na zuboch veľmi skoro prejaví.

Po ukončení čistenia zubov si vypláchnite vodou ústa. Pastu v žiadnom prípade nepregĺgajte a nejedzte.

Nemusíte sa obávať, že by sa pasty DayNight nesmeli používať na plomby, korunky alebo mostík. Ide o prírodné pasty, ktoré na ne nemajú vôbec žiadny vplyv a ktoré sa používajú bežným spôsobom.

Výrobca odporúča pre najlepší výsledok držať bielu diétu. Biela diéta sa založená na tom, že nebudete piť nápoje, ktoré majú negatívny vplyv na farbu zubnej skloviny. Jedná sa o kávu, zelený a čierna čaj, džúsy, cola atď.

Kompletný DayNight Whitening SET

V e-shope DayNight nájdete mnoho najrôznejších produktov. Ak si nebudete istí, čo presne kúpiť, je najjednoduchšie siahnuť po sade, ktorá obsahuje tie najdôležitejšie produkty. Práve uvedená sada patrí k najpredávanejším položkám, pretože v sebe zahŕňa všetko, čo potrebujete.

Súprava Day Night Whitening SET obsahuje niekoľko produktov, ktoré pri správnej starostlivosti využijete. Nájdete tam dve bieliace zubné pasty, sonický LED zubnú kefku a 2 náhradné hlavice kefky. A to všetko získate za výhodnú cenu tu.

Nájdete tam:

  • 1 ks kokosovú zubnú pastu na denné použitie (60 ml)
  • 1 ks zubnú pastu s čiernym uhlím na nočné použitie (60 ml)
  • 1 ks LED zubná kefka
  • 2ks náhradná hlavica na kefku

⭐ Dve zubné pasty - denná a nočná

V sade DayNight nájdete dve prírodné zubné pasty, jedna je denná pasta, ktorá je biela a jedna je nočná pasta, ktorá je čiernej farby. Prvý totiž obsahuje kokosový olej, ktorý pomáha pri detoxe ústnej dutiny, ďalej pasta znižuje obsah baktérií v ústach a jedná sa o prevenciu pri tvorbe škvŕn na zubnej sklovine.

Nočná naturálna pasta obsahuje aktívne čierne uhlie, ktoré má významný vplyv pri bielení zubov a výsledky na sebe čoskoro zaznamenáte pri používaní každý deň.

Ide o prírodné zubné pasty, ktoré neobsahujú škodlivé látky, SLS, PEG, peroxid ani fluorid. Nájdete v nich 5 kľúčových minerálov, ktoré pomáhajú udržať zuby zdravé a pevné. Sú klinicky testované a neboli testované na zvieratách. Slúžia ako prevencia pred tvorbou škvŕn na zubnej sklovine a sú šetrné k ďasnám. Každá pasta má objem 60 ml.

Denná kokosová pasta má nasledujúci zloženie: Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Carbonate, Aróma, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Sodium Phytate, Cocos Nucifera, Stevia, Sodium Benzoate, Menthol, Aloe Barbadensis Leaf Bicarbonate

Nočná pasta s aktívnym čiernym uhlím má nasledujúce zloženie: Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Carbonate, Aróma, Cellulose Gum, Activated Charcoal, Stevia, Sodium Benzoate, Menthol, Bentonite, Sodium Bicarbonate

⭐ LED zubná kefka

LED zubná kefka DayNight obsahuje dve silné LED svetlá, ktoré pomáhajú na bielenie zubov. Výhodná je jeho vysoká pulzácia, ktorá je 9 800 vibračných kmitov za minútu. To je dôležité na odstránenie zubného povlaku. Jemné štetiny využijete nielen pri čistení zubov, ale aj jazyka.

Kefka je na ceruzkovú batériu. Pred prvým použitím je nutné odstrániť ochranný obal pri batérii. Následne ho môžete použiť. Vydáva nepatrný zvuk. Akonáhle budete potrebovať hlavicu vymeniť, jednoducho ju vymeníte.

Aké sú moje skúsenosti?

Bola som s setom na bielenie zubov DayNight veľmi spokojná. Páči sa mi prírodná starostlivosť o chrup, bielenie zubov i samotná chuť pást.

Pre mňa je chuť pást veľmi príjemná, za to môže nielen kokosový olej pri dennej paste a aktívne čierne uhlie pri nočnej paste, ale aj ďalšie zložky nachádzajúce sa v zložení. Jemnú chuť dopĺňa jemná vôňa

Chrup si budete chcieť rozmaznávať týmito prírodnými produktmi opakovane ráno a večer, možno aj viackrát. Mne sa jednoznačne obe pasty páčia a tiež sonická kefka je veľmi dobrá. Vydáva zvuk ako jemné bzučanie, ktoré neruší ani netrápi uši. Kefka sa dostane bez problémov aj dozadu. Štetinky sú mäkké a rovno zastrihnuté. Určite set na bielenie zubov DayNight môže byť vhodný aj pre vás, ak máte problémy so zubnou sklovinou a chceli by ste vylepšiť svoj úsmev.

Často kladené otázky - FAQ

Ráno naneste na sonickú kefku dennú pastu o veľkosti hrášku, večer naň naneste v rovnakom množstve nočnú pastu. Vždy si starostlivo vyčistite zuby spôsobom, akým ste zvyknutí. Ústa si poriadne vypláchnite a pastu nepregĺgajte.

Výrobca odporúča používanie produktov Day Night deťom až od 12 rokov. Menšie deti by ju nemali používať, preto ich pred nimi schovávajte.

Produkty tejto značky neobsahujú lepok. Sú teda vhodné pre celiakov.

Skladujte ich na suchom a chladnom mieste mimo slnečného žiarenia.
Rovnako ho uchovávajte mimo dosahu detí.

Uvedené produkty neboli testované na zvieratách.

Tak ako si všetci pravidelne čistíme zuby, tak aj v prípade produktov DayNight je potrebná pravidelná aplikácia. Určite si nájdete ráno aj večer pár minút na ich použitie. Iba pri pravidelnom používaní uvidíte tie najlepšie výsledky.

Každý má iný odtieň zubnej skloviny, preto sa nedá povedať, kedy presne na sebe uvidíte prvé výsledky. U niekoho to môže byť znateľné za pár týždňov, u niekoho trošku neskôr.

Pri používaní Day Night sa odporúča držať tzv. bielu diétu. To znamená vyhnúť sa jedlu a nápojom, ktoré spôsobujú zmenu farby počas tejto doby. Ako napríklad: čaj, káva, džús, žiadne farebné nápoje a pod.

Koľko stojí DayNight? Aká je cena?

Cena produktov nie je vôbec vysoká, v porovnaní s ostatnými produktmi je podobná alebo značne lacnejšia. Navyše ak si ich zaobstaráte v balíčku, značne ušetríte. V sete vychádzajú produkty oveľa lacnejšie. To ale platí iba v oficiálnom e-shope.

Podobné produkty na trhu

Brilliantcoco

Povedzte áno bielemu a zdravému úsmevu spolu s našou zero waste prírodnou zubnou pastou. Vyskúšajte 2 týždenný Brilliantcoco kurz s výhodným setom produktov.

Ben & Anna

Ben & Anna je značkou prírodných produktov, ktorá vznikla vďaka dvom vegánom, ktorí utiekli z berlínskej džungle do pokoja nemeckého vidieka.

DayNight zľavový kód

Získajte zľavu 5% na nákup na e-shope Day Night.

Stačí v košíku použiť zľavový kód  “ DAYNIGHT5 „

Záverečné zhrnutie

Značka Day Night ponúka prírodné produkty na starostlivosť o chrup a belšie zuby. Tieto produkty sú nielen prírodné, ale aj vegánske. Celý princíp funguje na tom, že ráno si čistíte zuby zubnou pastou s kokosovým olejom a večer pastou s aktívnym čiernym uhlím.

Nutné je používať unikátnu sonickú LED kefku, ktorú zakúpite v rovnakom e-shope za nízku cenu. Toto spojenie pomôže vybieliť zuby. Nemusíte ich trápiť najrôznejšími chemickými postupmi, stačí iba používať dve naturálne zubné pasty a špeciálnu kefku, ktorá bielenie zubov urýchli.

Rovnako vás poteší príjemná cena, ktorá je veľmi nízka. Pokiaľ nakúpite obľúbený set (pack), vždy cena vychádza férovo a je oveľa nižšia ako pri kúpe produktov zvlášť. K tomu som ešte našla zľavový kupón DAYNIGHT5, ktorý keď zadáte v e-shope, získate 5% zľavu na celý nákup.