Inca Collagen - rybí kolagén, ktorý funguje = moja skúsenosť s užívaním po tehotenstve

Veľa žien sa dnes obracia na akékoľvek výživové doplnky v podobe kolagénu, aby vylepšili svoj celkový zdravotný stav a cítili sa zdravo vo svojom tele.

Na trhu je z môjho pohľadu veľmi veľa rôznych druhov kolagénu, ale spomedzi morských – rybích kolagénov, ktoré som mohla vyskúšať, je najlepší práve Inca Collagen.

Kolagén je vhodný pre všetky ženy, ktoré chcú zlepšiť kvalitu svojich vlasov, nechtov, zubov, či pleti. Poďme sa bližšie pozrieť na tento 100% hydrolizovaný kolagén z rýb, ktorý je na trhu naozaj za výhodnú cenu, čo ma ako mamičku na materskej dovolenke veľmi potešilo.

INCA COLLAGEN - OBSAH ČLÁNKU

Špecifikácia a popis produktu Inca Collagen

Ako som už v krátkosti vyššie spomenula, Inca Collagen je čistý rybí kolagén, ktorý je vo forme bieleho prášku.

Ide o výživový doplnok, ktorý sa stará o lepšiu stavbu a pevnosť vlasov, pružnejšiu pokožku, krajšiu a zdravšiu pleť bez vrások, či rast a pevnosť nechtov.

100% hydrolizovaný morský – rybí kolagén sa najviac podobá práve nášmu ľudskému, z ktorého sa skladá približne 25% bielkovinovej hmoty v našom organizme.

Nachádza sa v celom tele – vo vlasoch, pokožke, pleti, nechtoch, či vo svalovej hmote. Kolagén je tiež vo všetkých tkanivách nášho tela a tiež v kĺboch, preto je dôležitý aj pre náš pohybový aparát. Tento prášok bielej farby je rozpustný v akejkoľvek studenej tekutine, pričom nápoj nemení svoju chuť ani farbu, čo je pre mňa veľkou výhodou, keďže pri pomyslení na to, že pijem niečo z rýb, nie je pre mňa veľmi lákavé, ale tým, že tento kolagén nie je vôbec v nápoji cítiť, nemám problém s jeho konzumáciou.

Čo obsahuje inca collagen a s čím ho užívať?

Inca Collagen je zabalený v krásnych zlatých vrecúškach v balení po 30 kusov (spolu 90 gramov kolagénu na 30 dní) v modrej krabičke.

Jedno vrecúško obsahuje 3 gramy hydrolizovaného kolagénu a je vhodné ho rozpustiť v 200 – 300 ml akejkoľvek tekutiny, napríklad mlieko, voda, džús.

Ja som si ho každé ráno dávala na dno pohára a zaliala pomarančovým džúsom. V balení Inca Collagenu som mala aj balenie vitamínu C, ktorý som tiež každé ráno užívala. Vitamín C je vhodný na posilnenie imunity a na lepšie vstrebávanie kolagénu v organizme.

V balení Inca Collagenu som mala aj balenie papierových vreckoviek a tiež aj vzorku Incapet Collagenu, ktorý je určený domácim miláčikom – mačkám, psíkom, či koníkom pre lepšiu srsť, imunitu, silnejšie zuby, či pazúry a celkovú stavbu tela.

Kolagén pre zvieratká je možné pridať do obľúbeného krmiva vášho miláčika.

Prečo práve tento kolagén? Pretože je skvelý po tehotenstve

Prečo som vlastne siahla po forme výživového doplnku akou je morský kolagén?

Odpoveď je veľmi jednoduchá – porodila som môjho synčeka a celkové tehotenstvo a tiež pôrod mi dali ako každej žene a jej telu zabrať.

Počas tehotenstva sa mení takmer celý ženský organizmus – naberá na váhe, pokožka sa musí prispôsobiť a natiahnuť svoju veľkosť, pleť zažíva svoje hormonálne obdobie, počas ktorého je veľmi zaťažená a práve tá moja to značne pocítila.

Taktiež tehotenstvo a pôrod zanechal svoj podiel aj na mojich nechtoch a vlasoch, ktoré boli lámavé a teraz po niekoľkých mesiacoch po pôrode začali padať ešte viac.

Našťastie ich zachránil rybí kolagén Inca Collagen, ktorý je doslova zázrakom pre organizmus a nielen pre telo mamičiek, ale pre všetkých, ktorý chcú zlepšiť svoj zdravotný stav. 

Po Inca Collagene by mala siahnuť každá žena, či muž, ktorý chce zlepšiť svoju imunitu alebo stavbu tela a necítiť sa unavene. Áno, Inca Collagen pomáha aj pri problémoch s únavou. Pravidelným užívaním naštartuje správne fungovanie organizmu a so správnym spánkovým harmonogramom sa budete cítiť ako v inom tele.

Na čo je dobrý inca collagen?

V krátkosti zhrniem, v čom mi rybí Inca Collagen pomohol:

  • hydratoval moju pleť a pokožku,
  • zlepšil pružnosť a pevnosť pokožky,
  • odstránil strie po pôrode,
  • vyhladil prvé vrásky,
  • zjemnil a odstránil pigmentové škvrny a stopy po akné,
  • zregeneroval vlasy a nechty,
  • zlepšil a urýchlil hojenie pokožky pri popálení.

Okrem tohto všetkého dokáže morský Inca Collagen pomôcť pri zdravom raste svalovej hmoty, odstraňovaní celulitídy, či dokonca pri problémoch s pohybovým aparátom.

Ako dávkovať Inca Collagen?

Ako som už spomínala, rybí kolagén Inca Collagen je balený v 3g vrecúškach na každý deň, takže každý deň je vhodné užiť jedno vrecúško.

Obsah vrecúška nasypeme na dno suchého pohára a zalejeme obľúbenou studenou tekutinou , zamiešame a vypijeme.

Pre lepšie vstrebávanie morského kolagénu sa odporúča aj užívanie vitamínu C, ktorý je pribalený ku Inca Collagenu zdarma.

Stačí jedna tableta denne. V balení Inca Collagenu je samozrejme aj návod na užívanie. Denná dávka by sa však nemala prekročiť.

Inca Collagen som si veľmi obľúbila a zvykla som si ho pripraviť každé ráno k raňajkám. Kolagén som nasypala na dno suchého pohára a zaliala studeným pomarančovým alebo mojím najobľúbenejším ananásovým džúsom. Veľkou výhodou je, že nemení chuť nápoja, takže si ho môžete pripraviť pokojne aj s mliekom či s iným obľúbeným nápojom. S Inca Collagenom som vždy užila aj jednu tabletu vitamínu C a môj deň sa mohol začať.

Uživateľské recenzie a skúsenosti

V rámci mojej zvedavosti som chcela samozrejme vedieť ako hodnotia Inca Collagen ostatní a tu je niekoľko skúseností a hodnotení, ktoré som si našla a prečítala. Rybí Inca Collagen je podľa ľudí naozaj jedným z tých najlepších.

recenzie uzivatelov Inca Collagen
recenzie uzivatelov 2 Inca Collagen

Často kladené otázky

Stále častejšie sa stretávame s otázkou, či je Inca Collagen vhodný aj pre tehotné ženy. Aj keď je Inca Collagen 100% čistá bielkovina vlastná ľudskému telu, nemôžeme Vám odpovedať áno. Dôvod je jednoduchý a má právny základ. Potravinové doplnky musia mať uvedené na obale „Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy.“

Ale nezúfajte, po pôrode a počas dojčenia Inca Collagen vyložene odporúčame. Poznáme naozaj mnoho mamičiek, ktoré náš kolagén užívali alebo užívajú a majú len pozitívne skúsenosti. Inca Collagen im po pôrode a pri dojčení veľmi rýchlo pomohol dostať sa znovu do výbornej kondície. Inca Collagen Vám môže pomôcť pri regenerácii vlasov, nechtov, pokožky aby ste si udržali ženskú krásu dlhšie než príroda naplánovala.   

Výraznú pauzu neodporúčame. Keď naučíte telo na prísun kolagénu je škoda skončiť. Ale po 2-3mesačnej kúra môžete svoju dávku obmedziť na 2-3 dávky týždenne.

Už ste určite počuli tvrdenie, že muži starnú pomalšie. Napriek tomu im s pribúdajúcim vekom kolagén v tele ubúda rovnako ako ženám. Ešte viac sa môže u nich prejaviť jeho nedostatok vtedy, ak športujú a vedú aktívny život. Užívanie Inca Collagenu možno mužom samozrejme odporučiť, pretože len tak zostanú bezpečným prístavom pre svoje ženy.

Mám pre vás 5 % zľavu na objednávku, stačí keď pri objednávke zadáte kód „zlava5“.

Môj názor na Inca Collagen - záverečné zhodnotenie

Jednoznačne môžem prehlásiť, že rybí Inca Collagen pomohol môjmu organizmu, keď som to najviac potrebovala. S užívaním Inca Collagenu pokračujem ďalej a odporúčam ho každému, kto chce zlepšiť svoje zdravie a doplniť množstvo kolagénu v tele. Je to naozaj jednoduchý a zároveň najúčinnejší spôsob, ktorý vrelo odporúčam a som s ním veľmi spokojná.

Výhody
Nevýhody
Martina Rákoczyová

Martina Rákoczyová

REDAKTORKA
Martinka je na materskej dovolenke a teší sa z nového prírastku v rodine. Narodil sa jej synček. Vo voľnom času sa prevažne venuje vareniu a nedá dopustiť na zdravú bezlepkovú výživu. Taktiež je jej koníčkom písanie článkov, prevažne recenzií, ktoré publikujeme na náš web.