Isexshop - Ide o najkvalitnejší sexshop na Slovensku?

Isexshop je sexshop, ktorý funguje online, ale aj ako kamenný obchod. Nájdete tu rôzne erotické pomôcky, erotické hračky, ale aj žartovné predmety s touto tématikou.

Isexshop ponúka všetok svoj tovar od overených výrobcov a dodávateľov. Všetky produkty majú na sklade a sú pripravené na expedíciu.

Isexshopobslúžil viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a v ponuke nájdete cez 2 700 erotických pomôcok. Tento sexshop vznikol v roku 2010 a to hlavne preto, aby sa človek, ktorý chce objavovať niečo nové a nepoznané nemusel hanbiť a mohol si pohodlne objednať čokoľvek, čo potrebuje.

Všetky produkty navyše sami testujú a prostredníctvom Isexshop magazínu riešia rôzne témy spojené so sexualitou.

Ak máte problémy s erekciou, pozrite si náš TEST najlepších tabletiek na erekciu – TU.

ISEXSHOP RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Predstavenie eshopu isexshop

Ako som už spomenul eshop isexshop funguje už od roku 2010. Už od začiatku predávajú iba kvalitné a overené produkty. Zakladajú si na profesionálnom a diskrétnom prístupe k zákazníkom. Okrem písania magazínu, sú aj neustále k dispozícii na infolinke a dokonca aj na online chate.

Taktiež ako poďakovanie za prejavenie dôvery a nakúpenie na isexshop, dostanete rôzne darčeky k objednávkam, či dokonca extra darčeky na Vianoce. Ak máte rôzne špeciálne požiadavky, tak aj na tie sa vám snaží isexshop vyhovieť. 

 

Prehľad sortimentu

Na sexshope isexshop zaobstaráte rôzne erotické pomôcky pre mužov, ženy a tiež rôzne doplnky v podobe lubrikantov, afrodiziák, erotických spoločenských hier a dokonca aj žartovné predmety s erotickým kontextom. Samozrejme na isexshop nájdete aj klasické vibrátory, rôzne dildá, venušine guličky a ďalšie vybavenie, ktoré výrazne vylepšia a „okorenia“ váš sexuálny zážitok.

Okrem spomínaných erotických pomôcok a hračiek, na isexshop nájdete aj kvalitné erotické prádlo, ktoré as určite využije pri rôznych situáciách. Pre nákup na isexshop.sk môžete využiť zľavové kupóny, ktoré vám predstavíme nižšie.

Isexshop zakladá na 100% diskrétnosti

Uvádzajú, že si plne uvedomujú, že od nákupov erotických pomôcok mnohokrát odradí strach z toho, že sa to niekto dozvie, rôzne zvedavé pohľady a podobne. Preto garantujú, že všetky objednávky balia so 100% diskrétnosťou.

Zásielka teda neobsahuje žiadne informácie a texty, ktoré by mohli nejako napovedať alebo prezrádzať, o aký tovar ide. 

Aké ponúka služby?

Tovar si môžete vyzdvihnúť na predajni v Bratislave (v čase písania článku je však prevádzka zatvorená a sťahuje sa), alebo si môžete tovar nechať doručiť prepravcami domov či dokonca na výdajňu. Ako som už spomenul, garantujú, že balenie je vždy diskrétne. Na balíčku nájdete iba cenu a meno odosielateľa, konateľa spoločnosti.

Doprava môžete získať zadarmo pri nákupe nad 75 €, pričom dostanete 10% zľavu na váš ďalší nákup.

Isexshop posiela svoj tovar aj do zahraničia. Platiť môžete v hotovosti, na dobierku, alebo kartou. Tak isto ak si objednáte tovar, ktorý sa vám nepáči, alebo nezodpovedá predstavám, môžete ho pokojne do 14 dní vrátiť. 

Samozrejme, tovar z isexshop môžete reklamovať. Buď vám vymenia kus za kus, alebo vrátia peniaze – viac info nájdete tu.

Výhody
Nevýhody

Zľavový kód

  • Po nákupe automaticky získate 10% zľavu na ďalší nákup
  • Získate dopravu zadarmo pri nákupe nad 75 €
  • Prihláste sa do newslettera – vždy informujú o zľavových kódoch
  • Vybavil som pre vás zľavový kupón, stačí zadať kód RECENZOVO a získate 8% zľavu na celý nákup

Platobné možnosti

  • bankový prevod
  • platobná karta
  • dobierka
  • ePlatby
  • mBank
  • PayU

Kontakt

Často kladené otázky - FAQ

Samozrejme, ako pri všetkých eshopoch, je možné tovar vrátiť do 14 dni od nákupu. Avšak nesmie byť použítý.

 

Nájdete to v balení a dokonca isexshop píše aj zaujímavé články do svojej poradne o rôznych produktov a ich používaní. 

 

Sexshop má na webe v pracovných dňoch line chat, kde určite poradia. Ak live chat nevyhovuje, neváhajte zavolať alebo napísať e-mail. Mne odpoveď prišla v priebehu pár hodín.

 

Ako mi potvrdili priamo z obchodu, všetky erotické pomôcky sú od renomovaných výrobcov pôsobiacich celosvetovo. Všetky erotické pomôcky majú všetky možné bezpečnostné certifikáty a ich použitie je 100% bezpečné. Žiadne čínske veci nepredávajú.

Vybavil som pre vás zľavu na prvý nákup v hodnote 8% :). Kód kupónu je: RECENZOVO

Hodnotenie

NAŠE HODNOTENIE

Prehľadnosť obchodu
99%
Jednanie so zákazníkom
100%
Kvalita sortimentu
100%

HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV

Prehľadnosť obchodu
99%
Jednanie so zákazníkom
100%
Kvalita sortimentu
98%
Ing. Dávid Škola
Ing. Dávid Škola

Zakladateľ projektu. Venujem sa recenzií produktov už dlhší čas, vždy daný produkt sám vyskúšam, detailne preštudujem všetko o danom produkte a až potom napíšem recenziu. Mojím hlavným cieľom je vyriešiť zákazníkov problém a tak pristupujem aj k písaniu recenzií.

Default image
Ing. Dávid Škola
Aktívne sa venujem recenziám rôznych produktov, ktoré dôkladne otestujem a napíšem o nich recenziu. Baví ma to hlavne z toho dôvodu, lebo viem že ušetrím čas a peňaženku nielen sebe, ale aj ostatným užívateľom.