Mix & Slim [KETO DIÉTA] - Dokáže konkurovať kvalitou? Recenzia a skúsenosti

Kto by nechcel schudnúť bez hladovania a cvičenia? Asi každý. To presne sľubuje program Mix & Slim. Jedná sa o diétu, ktorá obsahuje veľa bielkovín a vlákniny a naopak v nej nájdete menej sacharidov, cukrov a tukov. Viete, o čo presne ide?

Ak hľadáte skúsenosti s diétnym jedlom Mix & Slim, tak ste na správnom mieste. Na prvý pohľad ma zaujali lákavé obaly, tak som hneď začal testovať.

A ako teda dopadlo toto diétne jedlo Mix slim v mojom teste? Prečítajte si túto recenziu a dozviete sa to.

MIX SLIM RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je vlastne Mix Slim?

Mix & Slim je diétny program, ktorý v sebe skrýva diétne jedlá. Tieto jedlá sú navrhnuté na princípe keto diéty a vy vďaka tomu chudnete bez hladovania. Jedlá obsahujú veľa bielkovín a vlákniny, ale naopak minimum sacharidov a tukov. K tomu sa navyše v nich nachádzajú taktiež vitamíny a minerálne látky.

Nespornou výhodou je, že počas dňa nemusíte premýšľať o ďalšom jedle, jete len pokrmy z balíčka. Jedná sa o chutné proteínová jedlá, ktoré pripravíte za pár minút. Navyše pri tom chudnete. Dokonca sa tvrdí, že nemusíte pri tom cvičiť, ale sám ako aktívny športovec viem že to je blbosť, takže určite neočakávajte výsledky ak budete len sedieť a nie preto nerobiť. Zo začiatku to možno aj pôjde a kilogramy pôjdu dole, ale to je len dočasné. Preto určite zaraďte aj pohyb.

Celé chudnutie spočíva v tom, že telo vďaka tejto špeciálnej strave samovoľne spaľuje tuky. Je v ketóze. V jedlách Mix & Slim nájdete vyšší podiel bielkovín a nižší podiel sacharidov a tukov. Nenájdete v nich GMO, glutamáty či lepok.

Prášok jednoducho zmiešate s vodou alebo s mliekom a po premiešaní (najlepšie v šejkri – ten získate zadarmo) máte pripravené chutné koktaily, kaše, palacinky, polievky a omelety. A tieto jedlá jete počas dňa v 5 porciách.

Pre koho je Mix & Slim vhodný?

Pre všetkých, väčšinou však pre ženy, ktoré chcú schudnúť a ocenia rýchlosť prípravy tejto diéty.

Zároveň ocenia jej zloženie, ako som písal v predchádzajúcom odseku. Ak si kúpite už pripravený balíček, tak nemusíte nad ničím premýšľať. Len otvorte, pripravíte a pijete/jete.

Výhodné diétne balíčky

Mix & Slim ponúka výhodné diétne balíčky, ktoré obsahujú vybranú kombináciu jedál určenú na týždeň, 2 týždne, 4 týždne alebo 8 týždňov. Máte rovno namixované jednotlivé pokrmy a viac o jedle nemusíte premýšľať. K tomu ich získate za výhodnú cenu, k nim ďalej aj šejker zadarmo na niektoré balíčky aj dopravu zadarmo.

Diétne balíček na týždeň (schudnite až 4 kg)

V tomto balíčku nájdete diétne pokrmy na jeden týždeň. V balíčku sa nachádza veľké balenie na koktaily, kaše, palacinky, 2x príchuť, diétny plán a zadarmo shaker. Celkom z toho pripravíte 35 jedál, ktoré vystačia na 7 dní. Pozrite sa na ďalšie informácie.

Diétne balíček na 2 týždne (schudnite až 7 kg)

Tento balík obsahuje diétne pokrmy na 2 týždne. Nájdete v ňom veľký diétny koktail, kaše, palacinky, omelety, 3x príchuť, diétny plán a šejker. Doprava je k tomuto balíku zdarma. Celkom získate zmes na 70 jedál. Pozrite sa na ďalšie informácie.

Diétne balíček na 4 týždne (schudnite až 10 kg)

Tento balík, ktorý vydrží na mesiac, obsahuje diétny koktail, kašu, omeletu. palacinky, polievku a 7x príchuť. Ide celkovo o 146 jedál. Ďalej k tomu navyše získate šejker, diétny plán a dopravu zadarmo. Pozrite sa na ďalšie informácie.

Diétne balíček na 8 týždňov (schudnite až 15 kg)

Tento veľký balíček MixSlim je určený na dva mesiace a nájdete v ňom dokopy 282 jedál. Obsahuje koktaily, kaše, omelety, palacinky, polievky, 14x príchuť, šejker, diétny plán a dopravu zadarmo. Pozrite sa na ďalšie informácie.

Mix Slim a moja skúsenosť

Objednával som túto diétu spoločne s produktmi Chia Shake, takže všetko dorazilo v jednej krabici.

Už som písal o tom, že obaly sú vážne pekné a máte hneď chuť produkty vyskúšať.

Takže som na nič nečakal a pustil sa do toho.

Mix & Slim a jeho príprava

Ako túto diétu v prášku pripravovať?

Postup je veľmi jednoduchý:

 1. Odmerkou naberiete prášok,
 2. Prášok vložíte do shakera
 3. pridáte vodu
 4. Dobre premiešate v shakeri
 5. A môžete piť 

Mix & Slim keto diéta a diétne plány

Toto diétne jedlo môžete využívať v keto diéte, Dukanova, Atkinsonovom, Low-carb alebo Cambridge diéte.

Celé jedlo je vyvinuté tak, aby vaše telo samovoľne spaľovalo tuky v ketóze. A to hlavne bez hladovania.

Na výber máte z viacerých proteínových jedál.

Mix & Slim kokteily

Ako prvé som testoval Diet Shake, čo je základný produkt kokteilov, do ktorého pridávate ďalšie príchute. Moje balenie malo 1 200g, čo zodpovedá 40 porciám. Máte na výber tiež menšie balenie, ktoré má 450g.

Diétny kokteil je ideálny ako rýchla a plnohodnotná náhrada jedla. Stačí iba zmiešať v šejkri s vodou, pridať príchuť a behom okamihu máte pripravený lahodný nápoj.

Kokteilom môžete nahradiť ktorékoľvek jedlo dňa. Koktejl zasýti na 3 – 5 hodín. Samozrejme záleží na počte kg daného človeka a podobne. Mňa osobne koktejl zasýtil na necelé 2-3 hodinky.

Môžete si vybrať z ôsmich príchutí a zakaždým si tak vychutnať novú chuť kokteilu. Ja som si pribalil vanilkou, orieškovú a lesné plody – príchute. 

Nápoj je plný bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov. Vďaka tomu zasýtia na dlhú dobu. Zároveň obsahuje minimum sacharidov, cukrov a tukov, vďaka čomu napomôže v redukcii váhy. 

A ako koktejl pripraviť? 

Zmiešajte 1 odmerku základnej zmesi, pridajte 1 čajovú lyžičku príchuti a dolejte 300ml vody alebo mlieka. Na výber máte príchute s vanilkou, banánom, jahodou, čokoládou, lesnými plodmi, mangom, lieskovými orieškami a marhule.

Keto palacinky a omelety

Medzi produkty keto diéty Mix Slim patria tiež skvelé proteínové palacinky a nadýchané omelety. Aj tieto jedlá si môže človek dopriať počas keto diéty a nemusí mať vôbec žiadne výčitky. Samozrejme, že tieto palacinky a omelety majú vysoký podiel bielkovín a vlákniny.

Všetky produkty sú bezlepkové, hodia sa nielen na obed, ale aj na večeru a ich príprava je jednoduchá. Stačí obsah sáčku zmiešať s mliekom a vyliať na panvicu.

Klasické palacinky pozná asi každý. Tie z produktovej rady keto diéty Mix Slim majú zvýšený obsah bielkov a znížený obsah žĺtka. Tým zaisťujú skvelé a vyvážené jedlo. Tiež omelety sú vhodné ako na obed tak aj na večeru a na výber je tu napríklad syrová alebo hríbová omeleta.

Mal som možnosť otestovať a vyskúšať proteínové palacinky od Mix Slim. Príprava je veľmi jednoduchá – 35 g prášku je potrebné zmiešať s 0,15 l mlieka a následne len vyliať na panvicu. 

Palacinky chutia naozaj skvele, natrel som si ich ešte skvelou Choconellou od Chia Shake. Takže ak chcete pri diéte trošku vylepšiť svoj jedálniček a nechcete stále to isté jesť dookola, ale chcete si aj zdravo zamaškrtiť, proteínové palacinky od Mix Slimu by vám mohli vyhovovať.

Diétne kaše

Veľmi obľúbené sú tiež diétne kaše. Sú ideálnym doplnkom do redukčnej diéty. 

Potešia veľmi nízkym obsahom sacharidov a cukrov. Vďaka tomu nemusíte mať obavy dať si kašu napríklad aj večer.

Diétne kaše od Mix Slim fungujú na rovnakom princípe ako diétne kokteily. Stačí do šejkru pridať 30 g diétnej kaše zmiešať s 0,2 l mlieka alebo vody a samozrejme pridať dochucovadlo. Ako som už spomenul na výber je 8 príchutí, takže chuť kaše si môžete meniť. 

Po príprave nechajte kašu odstáť 2 minutky a môžete konzumovať. Ja som si ju dochutil príchuťou lesné plody a vanilkou a s chuťou som bol maximálne spokojný. 

Polievky

Ďalší z nízkokalorických jedál sú polievky MixSlim, ktoré sú vhodné pri tejto keto diéte. Paradajková, zeleninová a syrová polievka sa hodí na obed alebo na večeru.

Zalejte teplou vodou sypkú zmes a poriadne ju rozmiešajte. Polievku pripravíte za okamih, chutí výborne a zasýtia na dlhú dobu. Menší problém je pri rozmiešaní, nie je to úplne jednoduché, musíte trošku dlhšie miešať, ale to nie je problém.

Zaujímavé príchute potešia vaše chuťové bunky

Jedlo rozhodne nechutí ako nejaká hmota bez chuti. Diétne kokteily a kaše Mix Slim môžete ochutiť zaujímavými príchuťami. Navyše ich môžete pripraviť sladšie a intenzívnejšie, keď pridáte príchute viac alebo naopak menej, ak nebudete chcieť mať kokteil tak sladký.

 • banán
 • čokoláda
 • jahoda
 • vanilka
 • lesné plody
 • marhuľa
 • mango
 • lieskový orech

Prečo Keto? Čo to presne je?

Už niekoľkokrát bolo spomenuté, že táto strava je bohatá na proteíny (bielkoviny), naopak obsahuje menšie množstvo sacharidov. Presne tak, ide o špeciálnu jedlá, ktoré sú vysoko-proteínové a zároveň nízko-sacharidové. Vďaka keto diéte, kedy je príjem sacharidov obmedzený na minimum, sa telo dostáva do ketózy.

V ketóze telo samovoľne spaľuje tuky, berie ich ako zdroj energie, preto je rýchlo spaľuje. Pri tomto procese vy chudnete. Ketóza nastupuje po niekoľkých dňoch špeciálneho jedálnička s proteínmi, niekedy to môže trvať až 4 dni, väčšinou ale nastane skôr.

Zo začiatku sa môžete cítiť bez energie, unavení alebo trošku hladní, ale to čoskoro zmizne. A budete mať naopak viac energie, budete bez únavy, bez chuti na sladké a bez hladu.

Medzi hlavné výhody patria rýchlo viditeľné výsledky, jete pravidelne, nemáte hlad, nemusíte cvičiť, zmenšenie celulitídy a v okamihu pripravíte ponúkané pokrmy.

Na druhú stranu keto diéta nie je vhodná pre deti do 18 rokov, pre ľudí s vážnymi ochoreniami, pri alergiách na niektorú zo zložiek Mix Slim, pri poruchách príjmu potravy atď.

Ketogénna strava je veľmi prísna, zo svojho jedálnička musíte vypustiť akékoľvek sacharidy (ryža, pečivo, cestoviny, zemiaky, sladkosti), sladké malinovky, alkohol, chipsy, cukor, sladkú zeleninu atď.

Diéta sa rozdeľuje na tri fázy:
1 fáza – rýchle chudnutie – v prvej fáze naozaj rýchlo chudnete, jete iba jedlá Mix & Slim, zeleninu a vhodné potraviny
2. fáza – stabilizácia – k pokrmom Mix & Slim pridávate ďalšie vhodné potraviny. Spravidla nahradíte jeden alebo dva pokrmy klasickým proteínovým jedlom
3. fáza – fixácia – aby nedošlo k jojo efektu pokračujte v ďalšom nahradzovaní pokrmov, zabudnite na nezdravé potraviny a vyberajte len tie zdravé.

Prínosy keto diéty Mix Slim pre zdravie

Keto diéta MIXSLIM je nízkosacharidová diéta obsahujúce menej ako 20 gramov sacharidov denne, a preto je vysoko účinná.

Výhody ketogénna stravy sú podobné ako u iných nízkosacharidových a tukových diét, ale keto diéta je ďaleko účinnejšia. Proces chudnutia je v tomto prípade výrazne urýchlený v dôsledku zníženia hladiny inzulínu v krvi – hormónu pre ukladanie podkožného tuku. Práve roto je keto diéta ďaleko účinnejšie, než sú iné druhy diét a je to dokázané tiež niekoľkými desiatkami vedeckých štúdií.

Nemusíte hladovať

Všetky jedlá z radu keto diéty Mix Slim sú nielen chutné, ale každý si tu môže vybrať až 5 jedál denne. Kaša rôznych príchutí, kokteily, polievky, ale aj omelety a palacinky sú v produktových balíčkoch, ktoré určite stoja za pozretie. Výber je naozaj široký a to nielen čo sa týka produktov, ale aj príchutí.

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Užívatelia majú s Mix & Slim veľmi pozitívne skúsenosti. Páči sa im, že pokrmy sú chutné, rýchlo chudnú a nemajú pri chudnutí hlad. Pozrite sa na ďalšie recenzie.

Aké je cena balíčkov a výrobkov?

Cena nie je príliš vysoká. Stačí si len spočítať, koľko bežne platíte za jedlo, ktoré je mnohokrát nezdravé, a iste viete, že je to celkom veľa. Táto strava obsahuje aj množstvo vitamínov a minerálnych látok, preto na ne nemusíte myslieť.

Niekedy sa vyskytne nejaká akcia, zľava alebo zľavový kupón, hneď potom budete mať tieto produkty lacnejšie. Aktuálne majú na väčšinu výrobkov zľavu alebo akciu, čo je veľmi príjemné.

Ako si vytvoriť dokonalý jedálniček

S akým jedlom by ste mali začať svoj deň?

Ak máte radi slaninu a vajcia, je to dobrá voľba. Človek nemá pocit hladu a je spokojný.

Keto diéta ale môže aj tieto potraviny pripustiť a spoločne s keto raňajkami v podobe kokteilov alebo omeliet, vytvárajú vyváženú stravu.

Rovnako tak je to aj s obedom alebo s večerou. Zostaviť si môže každý svoj jedálniček, ktorý mu bude po všetkých stránkach vyhovovať.

Kokteily sú hutné a vhodné aj ako desiata, rovnako tak i kaše. Dobre zasýtia a človek nemá pocit hladu.

Návrh: Keto jedálniček

Pondelok

Raňajky: slanina, vajcia, paradajky.

Obed: kurací šalát so syrom feta a olivovým olejom.

Večera: diétna kaša s ovocím.

Utorok

Raňajky: miešané vajcia s kozím syrom, paradajkami, bazalkou.

Obed: kokteil z mandľového mlieka, arašidového masla a kakaa s náhradou cukru.

Večera: mäsové guľky, syr čedar a zelenina.

Streda

Raňajky: keto mliečny kokteil – napríklad s arašidovým maslom alebo jahodami.

Obed: krevetový šalát s avokádom a olivovým olejom.

Večera: bravčové rebierka s brokolicou, šalátom a parmezánom.

Štvrtok

Raňajky:  keto mliečny koktail s príchuťou

Obed: orechy, zelerové tyčinky so salsou a čerstvým guacamole .

Večera: kuracie mäso v omáčke so smotanovým syrom a čerstvou zeleninou.

Piatok

Raňajky: diétna kaša

Obed: zeleninová keto polievka.

Večera: burger bez žemlí so slaninou, syrom a vajcom.

Sobota

Raňajky: hubová omeleta so šunkou a syrom.

Obed: šunka, syr, orechy.

Večera: biele ryby, zeleninový šalát a ovocie

Nedeľa

Raňajky: praženicu so slaninou a hubami.

Obed: hamburger so salsou, syrom.

Večera: diétna kaša s ovocím.

Tento jedálniček je vhodný príklad pre tých, ktorí chcú začať s keto diétou. Pre keto diétu sú vhodné jedlá ako mäso, ryby, maslo, vajcia, syr, huby, nízkosacharidová zelenina, orechy a semená. Každý si však môže svoj jedálniček upraviť podľa svojho.

Vyššie uvedený príklad je vyskúšaný a je odporúčaný. Kokteily a kaše sú tiež vhodné ako olovrant a to popoludňajší alebo aj dopoludňajšie. Záleží samozrejme na jedincovi a na zvolenej skladbe diéty.

Pre koho nie je diéta vhodná?

Každý, kto uvažuje o diéte ako takej, by si mal uvedomiť, že nie vždy ide o reálne riešenie a to voči svojmu zdravotnému stavu.

Keto diéta nie je vhodná pre tých jedincov, ktorí majú za sebou napríklad mozgovú príhodu, trpia dnou alebo majú chorý žlčník.

Žiadna diéta sa potom neodporúča ľuďom, ktorí majú cukrovku.

Často kladené otázky - FAQ

Odporúčam nakupovať priamo na eshopu výrobcu na tomto odkaze .

Je to rýchle, prehľadné. 

Pri každom produkte máte návod na obale. Doba prípravy kokteilov je 1 min, kaše a polievok 2 min, omeliet a palaciniek 5 min. Viac informácií nájdete tu.

 

Tieto produkty  vegetariánske: Diétny kokteil, Diétne kaše, Diétne polievky.

Podobné výrobky na trhu

Dailymix

Proteínové kokteily DailyMix sú vhodné pre športovcov, aktívnych ľudí, študentov i seniorov. Jedzte kvalitne aj vo chvíľach, kedy nemáte čas. Vyberajte zo siedmich lahodných príchutí.

Chia Shake

Chia Shake zdravé kokteily & proteínová jedla. Na výber máte diétne produkty, ketogénne jedlá + diétne kokteily, fitness produkty a vegánske šejky.

Ketomix

Proteínová Ketónová diéta KetoMix je postavená tak, aby ste schudli rýchlo a bez hladovania. Výhodné keto balíčky obsahujú proteínové koktaily, kaše, polievky.

Mix Slim - moje zhodnotenie

S Mix & Slim som bol po týždni testovania spokojný. Veľmi sa mi páči rýchlosť s akou jedlo dokážete pripraviť.

Chuť mi osobne vyhovovala, čo sa nie vždy s práškovými jedlami vydarí. Ak nestíhate, chcete schudnúť a chcete mať rýchle jedlo stále so sebou, tak s touto diétou nešliapnete vedľa.

Keto diéta je rýchly a bezpečný spôsob, ako zhodiť prebytočné tukové zásoby. Výhodou v porovnaní s inými diétami je fakt, že nemusíte hladovať. Jedlá sú bohaté na bielkoviny, ktoré majú vysokú zasycovaciu schopnosť. Navyše môžete jesť až 5 denne.

Produkty MixSlim majú kvalitné zloženie, neobsahujú lepok, pridané cukry ani geneticky upravené potraviny. Preto je to vhodná voľba pre ľudí, ktorí sa nesnažia len schudnúť, ale pozerajú aj na to, čo do svojho tela prijímajú.

Schudnúť môžete od 3 do 15 kilogramov. Maximálna doba držania diéty je 8 týždňov. V niektorých prípadoch môžete navýšiť na 12 týždňov.

Dávid Škola
Dávid Škola

Zakladateľ projektu. Venujem sa recenzií produktov už dlhší čas, vždy daný produkt sám vyskúšam, detailne preštudujem všetko o danom produkte a až potom napíšem recenziu. Mojím hlavným cieľom je vyriešiť zákazníkov problém a tak pristupujem aj k písaniu recenzií.