Möbelix - Patrí medzi najlepšie obchody vo svojej kategórii? Recenzia a skúsenosti

Moebelix.sk sa zaoberá predajom sortimentu ako je nábytok, osvetlenie, koberce alebo doplnky do domácnosti. Sortiment je naozaj široký a zameraný na nízke ceny. Nakúpiť môžete na internetovom obchode on-line aj v jednej z kamenných pobočiek. Moebelix.cz má aj svoje ponukové letáky.

MÖBELIX RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Predstavenie eshopu Mobelix

Moebelix.sk patrí pod podnikateľskú skupinu XXXLutz, ktorá bola založená už v roku 1945. Na trhu má teda už mnohoročné skúsenosti. V súčasnej dobe vlastní nad 260 pobočiek a samozrejme aj internetový obchod  Jedná sa o stále viac sa rozrastajúce spoločnosť, ktorá má viac ako 22 200 zamestnancov.

Prehľad sortimentu

Moebelix.sk ponúka mnoho tovaru v každej z predajní a ešte širší sortiment potom nájdete na e-shope Mobelixu. Aby ste sa v ňom dobre zorientovali, je delený do prehľadných kategórií podľa cieľovej miestnosti – vyberať tak môžete z nábytku do spálne, kuchyne, obývačky, jedálne, detskej izby, kúpeľne, pracovne a ďalších.

Či už zháňate stoličky, stoly, pohovky, postele (matrace , prestieradlá), skrine, komody, regály, vane, umývadla či čokoľvek iné, na Moebelix.sk nájdete naozaj široký výber. Nechýba ani kategória zo sortimentu osvetlenie, bytového textilu a rôznorodých dekorácií. Zakúpiť tu môžete taktiež spotrebiče a veci pre dielňu, záhradu a voľný čas.

Aké nájdete služby na Mobelix?

Na stránkach Moebelix.sk nájdete mnoho inšpirácie pri zariaďovaní vašej domácnosti. Pre skvelé rozvrhnutie využite 3D plánovač, kde prehľadne uvidíte vaše budúce miestnosti. Okrem klasickej dopravy a vyzdvihnutí na mieste predajne vám môže firma zaviesť zakúpený tovar až k vám domov za výhodných podmienok – nad cenu 1 200€ nákupu úplne zadarmo. Súčasťou poskytovaných služieb je potom aj montáž nábytku.

Ak si ho chcete odviesť a zostaviť sami, môžete si od firmy zapožičať dodávku. Pri nákupe možno využiť rôznych možností platby vrátane nákupu na splátky. So zákazníckou kartou ušetríte peniaze a vďaka mobilnej aplikácii si prehliadnete sortiment a novinky kedykoľvek a kdekoľvek. Pri zariaďovaní bývania určite využijete aj bezplatného poradenstva.

Zľavový kód

 • E-shop nemá aktuálne zľavový kód Möbelix
 • Môžete však využiť prihlásenie do newslettera – kde dostanete zadarmo 5 € k nákupu
Výhody
Nevýhody

Doprava

Obchod využíva viacerých dopravcov a tak isto môžete využiť aj:

 • Osobný odber
 • Vlastná doprava

Platobné možnosti

 • platobná karta

Predajne

 • Rožňavská 32, 821 04 Bratislava
 • Zvolenská cesta 14681/30, 975 39 Banská Bystrica
 • Pri prachárni 4/E, 040 11 Košice
 • Bratislavská 3473/33, 949 01 Nitra
 • Armádneho Generála Svobodu 19, 080 01 Prešov 1
 • OC Laugaricio 7271 Belá, 911 01 Trenčín
 • Galantská cesta 19, 929 01 Dunajská Streda
 • Obchodná 2871/4, 905 01 Senica
 • Kasárenská ulica 41/2909, 931 01 Šamorín

Kariéra

 • Viac informácií nájdete tu.

Kontakt

Často kladené otázky - FAQ

Momentálne nie, ak sa však prihlásite do newsletteru dostanete 5 € na nákup.

Samozrejme, aj táto možnosť je k dispozícií.

 

Existuje. Aj priamo na stránke Moebelix.sk nájdete vpravo dole live chat, kde môžete napísať to, čo potrebujete.

 

Záverečné zhodnotenie

NAŠE HODNOTENIE

Prehľadnosť obchodu
96%
Jednanie so zákazníkom
96%
Kvalita sortimentu
99%

HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV

Prehľadnosť obchodu
90%
Jednanie so zákazníkom
87%
Kvalita sortimentu
90%
Ing. Dávid Škola
Ing. Dávid Škola

Zakladateľ projektu. Venujem sa recenzií produktov už dlhší čas, vždy daný produkt sám vyskúšam, detailne preštudujem všetko o danom produkte a až potom napíšem recenziu. Mojím hlavným cieľom je vyriešiť zákazníkov problém a tak pristupujem aj k písaniu recenzií.

Default image
Ing. Dávid Škola
Aktívne sa venujem recenziám rôznych produktov, ktoré dôkladne otestujem a napíšem o nich recenziu. Baví ma to hlavne z toho dôvodu, lebo viem že ušetrím čas a peňaženku nielen sebe, ale aj ostatným užívateľom.