MyKETO [KETO DIÉTA] - Nenápadná kvalita, ktorá poteší! Recenzia a skúsenosti

Schudnúť nežiadúce kilogramy by chcel snáď každý, ale nie vždy sa to podarí. Vďaka MyKeto už nemusíte zložito vymýšľať jedálničky, veľa sa obmedzovať a diétne variť. Pretože to nemusí byť vždy tou najlepšou variantou. Čo keby to niekto vymyslel za nás a potom sa nám stačí tým len riadiť? To všetko ponúka nový redukčný plán MyKETO. 

Viete, o čo sa vlastne jedná? Už ste o MyKeto počuli? Jedná sa o českú proteínovú diétu, ktorá je určená pre rýchle a jednoduché chudnutie a ktorá sa predáva na www.myketo.sk. A my sa na ňu poriadne pozrieme. Ako dopadla v našej recenzii? Oplatí sa do nej investovať?

MYKETO RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je diétny program MyKETO?

Nový program MyKETO je proteínová strava, ktorá pomáha rýchlo chudnúť. Tento program je založený na tom, že jete proteínové pokrmy a obmedzujete príjem sacharidov. Vďaka tomu rýchlo chudnete a nehladujete.

MyKETO je česká diéta, v ktorej nájdete pre telo nevyhnutné látky, navyše jedlá sú chutné a vyvážené. V pokrmoch sa nenachádza palmový olej, glutamát sodný, konzervanty ani umelé farbivá. Vyrába ju firma Goldie spol. s r. o., ktorá ju predáva v online e-shope.

Ako diétny program funguje a prečo si ho vybrať?

Celý tento diétny program funguje na princípe ketózy, kedy telo nedostáva sacharidy a namiesto nich spaľuje v tele tuky. Toto spaľovanie tukov je pomerne rýchle. Zároveň neprichádzate o svalovú hmotu a nemáte toľko chuť na sladké.

✅Ide o rýchle chudnutie bez jo-jo efektu

✅Prirodzene sa zmení metabolizmus

✅Nebudete toľko hladovať

✅Je tu veľký výber jedál

✅Zmenší sa vám chuť na sladké

✅Je bez glutamanu, syntetických farbív a palmového oleja

✅Je to rýdzo česká proteínová diéta

✅Získate zadarmo shaker a informačnú brožúru s receptami

✅Je vyrobená v Českej republike

✅Tento program lacno kúpite v e-shope

✅ Proteínová diéta, po ktorej sa naozaj chudne

✅ Takmer všetky jedlá chutia skvele (záleží na preferenciách)

✅ Jednoduchá príprava – do 5 minút pripravíte všetko

Kedy je vhodné začať s MyKeto?

Asi to taktiež poznáte, že s novou diétou začínate vždy v pondelok, ale často to ani veľmi nevychádza. Začnite s MyKETO radšej od iného dňa, napríklad od stredy, nezačínajte však cez víkend. Víkend zvádza k maškrteniu a mohlo by vás to zbytočne rozptyľovať a zničiť všetok účinok tejto stravy.

Tiež sa vyhnite dňu, kedy máte naplánované niečo dôležité (schôdzka, rokovania, rande atď.), Opäť by ste mohli byť viac v strese a rôzne maškrtiť. Majte na začiatok pokoj, kedy deň nebude náročný a kedy nebudete čakať nejaké komplikácie.

Dobre si naplánujte, kedy začnete. K tomu si vyberte diétny plán presne podľa toho, koľko chcete zhodiť.

Diétne plány MyKeto

Vyberte si diétny plán MyKETO podľa toho, koľko potrebujete schudnúť. Potrebujete schudnúť len pár kilogramov alebo nad 10 kíl? Tak to nie je žiadny problém, stačí si vybrať starostlivo zostavený plán v e-shope.

Diétny plán SOFT na 4 týždne

Tento diétny plán je určený na krátkodobé chudnutie, ktoré trvá mesiac. Je vhodný, ak máte miernu nadváhu a chcete schudnúť 3 – 7 kg. Tento program je rozdelený do 4 fáz, pričom každá trvá týždeň.

1. týždeň jete päťkrát denne len jedlá MyKETO.
2. týždeň jete päťkrát denne, z toho 4 pokrmy My KETO a potom proteínový obed.
3. fáza sa skladá z jedla 3x denne MyKETO a dve vhodné proteínové jedlá
4. fáza zahŕňa dva proteínové kokteily denne a tri jedlá v pravidelných intervaloch.

V balíčku SOFT nájdete 98 porcií proteínových jedál. Sú tu kaše, pudingy, polievky, omelety, dezerty, kokteily a hlavné jedlá.

Diétny plán MEDIUM na 9 týždňov

Tento diétny plán je určený, ak chcete schudnúť už trošku viac kilogramov. Trvá 9 týždňov a hodí sa, ak potrebujete schudnúť 8 – 15 kg. Je rozdelený do 4 fáz a každá sa drží inak dlho.

1. fáza (1. a 2. týždeň) – 5x denne jete proteínové jedlo MyKETO
2. fáza (3. a 4. týždeň) – 4x denne jete proteínové jedlo a 1x denne proteínový obed
3. fáza (5. a 6. týždeň ) – 3x denne jete proteínové jedlo MyKETO a 2x denne proteínový obed
4. fáza (7. až 9. týždeň) – 2x denne si dáte kokteil a 3x denne jedlo

V balíčku MEDIUM nájdete 210 porcií proteínových jedál. Sú v ňom kaše, pudingy, omelety, polievky, dezerty, koktaily a hlavné jedlá.

Diétny plán MAXI na 12 týždňov

Diétny plán MAXI je určený práve pre vás, ak chcete schudnúť viac ako 16 kilogramov. Jedná sa o intenzívny program, ktorý je vhodný pre ženy aj mužov. Drží sa tri mesiace, počas ktorých sa postupne dodržujú 4 fázy.

1. fáza (1. a 2. týždeň) – 5x denne jete proteínové jedlo MyKETO
2. fáza (3. a 5. týždeň) – 4x denne jete proteínové jedlo MyKETO a 1x denne proteínový obed
3. fáza (6. až 8. týždeň) – 3x denne jete proteínové jedlo My KETO a 2x denne proteínový obed
4. fáza (9. až 12. týždeň) – 2x denne si dáte kokteil MyKETO a 3x denne jedlo

V balíčku MAXI nájdete 273 porcií proteínových jedál. Sú v ňom kaše, pudingy, kokteily, omelety, polievky, dezerty a hlavné jedlá.

MyKeto a moja skúsenosť

Príprava pokrmov je veľmi jednoduchá a zvládnete ju do pár minút. Jedlá pripravíte jednoducho doma aj v práci. Najprv si prečítajte návod na obale, pretože každý produkt sa môže prípravou trošku líšiť. Väčšinou je ale nasledujúca:

 • Obsah vrecka (alebo odmerajte jednu porciu) vysypte do šejkra, misky, taniera alebo pohára, zalejte vriacou vodou a poriadne premiešajte. Počkajte niekoľko minút, jedlo sa uvarí a potom ho môžete zjesť.

V balíčkoch nájdete mix pokrmov s rôznou príchuťou, napríklad kaša (jahodová, banánová, perníčková), pudingy, polievky (hovädzie, hrášková, šampiňónová, zeleninová), omelety (syrová, zeleninová, šampiňónová), kokteily (s príchuťou čokoláda, jahoda, kapučíno, banán) atď.

Ako často jesť MyKeto počas dňa?

 1. Pozrite sa do kalendára a skontrolujte, či vás nečaká najbližšie dni nejaká oslava, večierok alebo náročné obdobie.
 2. Zbavte sa nezdravých vecí v domácnosti alebo ich niekomu darujte – chipsy, sladkosti, sladené vody.
 3. Ako prvé sa odmerajte a odvážte, aby ste vedeli na čom začínate.
 4. Dajte si však pozor a nepodľahnite tomu, že sa budete vážiť každý deň, nebodaj niekoľko x denne. Nie naozaj neschudnete za jeden deň!
 5. Spíšte si na papier všetky dôvody, prečo chcete začať s diétou a čo od toho očakávate. Papier si dajte na viditeľné miesto a počas diéty sa naň občas pozrite.

Následne choďte na BMI kalkulačku od MyKeto, ktorá vám doporučí ako s MyKeto začať a rozpíše vám aj potrebné informácie (viď foto).

Ako často jesť MyKeto počas dňa?

S programom MyKETO docielite najlepších výsledkov, keď budete pravidelne jesť a piť. Telu dodáte dôležité látky počas celého dňa a vďaka správnej skladbe jedálnička sa naštartuje nový metabolizmus spaľovania tukov .

Jedzte v pravidelných intervaloch – každé 3 – 4 hodiny, čo vychádza na päťkrát denne. Ak by ste ale mali hlad skôr, zjedzte jedlo aj skôr napr. po 2,5 hodinách.

Ráno zhruba hodinu po prebudení by ste sa mali naraňajkovať , po 3 – 4 hodinách prichádza na rad desiata, potom po 3 – 4 hodinách obed, opäť po 3 – 4 hodinách olovrant a konečne večer to bude večera. Večeru by ste mali zjesť tak 2 – 3 hodiny pred tým, ako pôjdete spať.

Nezabúdajte piť

Pitný režim je veľmi dôležitý. Každý deň by ste mali vypiť 2 – 3 litre tekutín. Do tohto limitu sa nepočíta káva a alkohol. Pite len nesladené tekutiny, pretože sladké nápoje úplne zničili účinok MyKETO.

Proteínové MyKeto kokteily

MyKeto kokteily si môžete dať kedykoľvek v priebehu dňa. Na cestách, v škole, v práci, vždy vás zasýtia.

Osobne ich používam ako desiatu, keď nemám čas. Vyberať môžete z 10 príchutí (banán, čokoláda, biela čokoláda, jahoda-vanilka, kapučíno, lesné plody, malina, mango, piňa colada a višňa). 2 príchute sú tiež bez laktózy, takže ak trpíte intoleranciou laktózy, ideálna príležitosť pre vás.

Proteínové kokteily môžete konzumovať od 1. fázy diéty.,

Čokoládový kokteil bol výborný. Chutil trochu ako taká tá hutná pudingová čokoláda, ktorú vám ponúknu v každej lepšej reštaurácii. Za mňa naozaj skvelá chuť a hodvábna konzistencia. Len vôňa je taká zvláštne, ale na to si naozaj rýchlo zvyknete.

Ale za mňa môžem jednoznačne potvrdiť, všetky kokteily od MyKeto, ktoré som vyskúšal boli skvelé. Bolo to jahoda-vanilka, mango, malina a piňa colada. Mango bolo taký priemer, ale nič čo by sa nedalo vypiť. Jahoda-vanilka vyzerá ako z nejakého rýchleho občerstvenia. Máte tam totiž naozaj aj kusy jahôdok, ktoré urobia po rozmixovanie krásnu farebnú stopu.

Avšak kávu, som musel vyradiť kvôli keto-chrípke. Keto-chrípka sa dostavuje vo chvíli, keď telu odoprieme sacharidy a ono sa bráni. Nemusí to tak byť vždy, veľa mojich známych o niečom podobnom nikdy nepočulo.

Takže v skratke – chce to veľa piť, vyradiť kávu a osoliť si život. Naozaj, aj štipka soli rozmiešaná vo vode pomôže. Ja som sa potom naučila dosoľovať aj keto jedlá – typicky polievky a palacinky.

Proteínové kaše

Kaše od MyKeto sú vhodné ako raňajky, pretože naštartujú váš metabolizmus. Obsahujú dostatočné množstvo bielkovín, ktoré pomôžu udržať svalovú hmotu ak tomu dokonale zasýtia.

Na výber je celkom 6 príchutí (jablko / škorica, čokoláda, banán, kapučíno, jahoda a mango). Kašu môžete konzumovať od prvej fázy.

Čokoládová kaša od MyKeto chutí dosť obdobne ako kokteil. Tiež ju zmixujeme dohladka za pomoci šejkra, len sa pripravte asi na cca 2 minúty poctivého šejkrovania. Proteínová kaša s príchuťou mango s chia semienkami ma chuťovo moc nenadchla, ale to bude asi tým, že nemám veľmi rád mango. Ale Proteínová kaša s príchuťou jablko-škorica s beta-glukány bola absolútna pecka.

Chutí skvele a pritom je stále keto. Takže žiadne „amarouny.“ Naozaj máte pocit, že jete poriadne jedlo. 

MyKETO robí aj ďalšie skvelé kaše, napríklad s príchuťou banán a kapučíno. Že ste ešte neochutnali kašu s kávovou príchuťou? Potom je celkom iste nutné to napraviť. Ako štart dňa je to proste pecka.

Medzi kaše ešte asi zaradím puding. Ten je v balíčku jeden a má príchuť biela čokoláda. Výsledkom mixovania je potom naozaj dobrá pudingová hmota, ktorá sa pri použití studenej vody ani nemusí nechávať chladiť.

Dezert ako vyšitý – a moc dobrý. Takže ani u popoludňajšej kávy, kedy sa zvyšok rodiny napcháva napríklad bábovkou, nemusíte zostávať bokom. Ide však o dezert, ktorý čo do obsahu bielkovín plnohodnotne zastúpi jedlo, takže pozor s jeho plánovaním. Dopriať si ho napríklad hneď po obede určite nie je moc dobrý nápad.

Proteínové polievky

Tieto proteínové polievky patria medzi pomyselný strop firmy MyKeto. Polievky majú skutočne výnimočnú chuť a spĺňajú všetky parametre proteínovej diéty. Sú nutrične určené pre 1. fázu diéty a na výber máte celkom zo 6 príchutí (hovädzie pikantné, hrášková, šampiňónová krémová, zeleninový vývar, kuracie thajská s rezancami, paradajková s rezancami a zeleninová). Opäť sú tu na výber aj polievky bez laktózy.

Mal som možnosť vyskúšať paradajkovú a zeleninovú polievku. Ihneď po zaliatí prášku som sa obával umelej chuti. Dokonca mi to aj trochu umelo voňalo. 

Chuť ma však veľmi príjemne prekvapila. Po umelej chuti ani stopy, naopak chutili skvele. Do paradajkovej som ešte nastrúhal syr, takže som bol s výsledkom maximálne spokojný. 

Ak si chcete pochutnať na skvelej polievke, ktorá obsahuje vysoké množstvo bielkovín, určite vás proteínová polievka od MyKeto nesklame. 

Proteínové hlavné jedlá

Hlavné jedlá od MyKeto majú plnú a vyváženú chuť. Je to náhrada za obed, alebo večeru. Bohužiaľ na výber majú iba 3 jedlá (hovädzie ragú s kuskusom, zemiakové placky a cestoviny s boloňskou omáčko) a osobne si myslím, že tu by ponuka chcela rozšíriť. Plusom je aj jednoduchá príprava, ktorú zvládne každý!

Ako prvé proteínové jedlo som skúsil hovädzie ragú s kuskusom – a chuť mi pripadala taká … až snáď múčna. Ale bolo to spôsobené tým, že moje telo bolo zvyknuté na veľa cukrov z jedla a dožadovalo sa ich. Ale po pár dňoch, keď som si zvykol na to, že obmedzujem sacharidy, sa telo prispôsobilo a už mi aj chuť proteínového hlavného jedla prišla pomerne fajn.

K hlavnému jedlu som si zvyčajne doprial 100 gramov povolenej zeleniny. To je taká, ktorá má bielu alebo zelenú farbu (šalát, reďkovka, špenát, petržlen, zeler, pór, cuketa, uhorka atď.). Nie je to však nutné. Ak zelenine nijako neholdujete, zaobídete sa aj bez nej.
 

Ale zo všetkých hlavných jedál sú pre mňa TOP určite boloňské cestoviny.

Proteínové palacinky a omelety

Proteínové palacinky a omelety od my Keto sú vhodné už od 1. fázy diéty. Sladkú palacinku si najčastejšie doprajem na raňajky a omelety predovšetkým na večeru. Na výber je jahodová palacinka a potom omeleta (syrová, šampiňónová a zeleninová). Ku slaným omeletám si môžete podusiť zeleninu, alebo si ju dopriať surovú.

Omelety sú vcelku v pohode. Stačí je rozmiešať s odporúčaným množstvom vody, avšak doporučujem mať panvičku s nepriľnavým povrchom. Inak ich skrátka „neotočíte.“ Prilepia sa a potrhajú do zemiakových placiek som si potom musela pridať štipku soli a lyžičku sušenej majoránky. A potom chutili perfektne.

Avšak ide o skvelé jedlá do keto diéty, ktoré vám príjemne spestria jedálniček. Takže určite ich môžem len a len doporučiť. 

Proteínové dezerty

Proteínové dezerty od MyKeto patria medzi moje najobľúbenejšie! Bohužiaľ sladké je moja slabina a predtým som podľa toho aj vyzeral.

Objednať si môžete puding s príchuťou biela čokoláda a kakao – ten odporúčam predovšetkým! Ďalej tiež panna cotta vanilkovú, alebo čokoládovú.

Ďalej predávajú tiež doplnkové produkty :

 1. Doplnky stravy
 2. Sušené mäso (hovädzie, hovädzie s korením, morčacie, morčacie s korením, bravčové a opäť aj variant s korením)
 3. Šejker
 4. Diagnostické prúžky
 5. MyKeto kakao
 6. Sladidlo Sunsteva
 7. Ružový kolagén na pleť
 8. Zdravá káva – Coffee4SLim – tiež som mal možnosť ju vyskúšať, pretože na kávu nedám dopustiť. Bola to skvelá voľba, chuť kávy celkom príjemný a tak som si na ňu zvykol, že už pravidelne pijem len túto kávu.

Čo jesť počas keto diéty?

Ketónová diéta je založená na príjme potravín s nižším obsahom sacharidov, ak by ste jedli viac sacharidov, naruší sa ketóza a vy už chudnúť nebudete. Je celkom zložité zostaviť si jedálniček, preto MyKETO prichádza so špeciálnymi balíčkami, v ktorých nájdete jedlá, ktoré môžete jesť ako jediný zdroj stravy.

Budete mať dostatok živín, avšak môžete ich jesť 3 týždne (pri ďalšom užívaní je vhodné poradiť sa s lekárom). Pokiaľ ale budete jesť po tejto dobe aj bežnú stravu (napr. 2. fáza), radiť sa s ním nemusíte.

Čo jesť v prvej fáze?

1. fáza je založená na pravidelnom príjme jedál MyKETO. Jete tieto jedlá každé 3 – 4 hodiny, čo vychádza na 5 jedál za deň. K tomu je nutné vypiť 2 – 3 litre tekutín.

Ak 1. fáze máte držať podľa plánu dlhšie ako týždeň, môžete do svojho jedálnička od 2. týždňa pridať aj čerstvú zeleninu. Jesť môžete šalát (ľadový, hlávkový), rukolu, uhorku, cuketu, špargľu, cibuľku, kapustu, papriku, reďkev, reďkovky, kel, zelené fazuľky alebo bylinky.

Ideálne je jesť zeleninu čerstvú, pokiaľ ju budete chcieť upraviť, nie je to problém. Môžete ju variť, variť v pare alebo dusiť. Výnimočne ju môžete opiecť alebo grilovať.

Čo jesť v druhej fáze?

V 2. fáze pridávate ku 4 proteínovým jedlám MyKETO jedno vlastné. Najlepšie je pripraviť si obed, ktorý bude zložený z bielkovín (mäso, ryba, morské plody, šunka, tofu, tempeh, seitan) a zeleniny.

Obed ale pripravte zdravým spôsobom. Bielkovinu môžete pripraviť akýmkoľvek spôsobom mimo vyprážania, môžete použiť kvapku oleja, pokrm dochuťte najlepšie čerstvými bylinkami. K tomu pridajte zeleninu.

Zeleninu môžete zvoliť rovnakú ako v predchádzajúcej fáze. Ďalej môžete zjesť kúsok avokáda, hrsť olív a plátkom citróna môžete ochutiť nápoj. Pri príprave môžete použiť aj zdravé oleje.

Čo jesť v tretej fáze?

Ku 3 proteínovým jedlám si pripravte dve jedlá – obed a večeru. Opäť je nutné dbať na pravidlá, čím zamedzíte jojo efektu. Smiete si dať bielkoviny, zeleninu a niektoré druhy ovocia.

Obedy a večere je vhodné pripravovať akýmkoľvek spôsobom okrem vyprážania. Jedlo dochuťte bylinkami alebo korením. Môžete jesť rovnakú zeleninu ako v minulej fáze, navyše môžete jesť aj paradajky, mrkvu, červenú repu a tekvicu.

Smiete jesť aj ovocie, okrem avokáda je povolené drobné ovocie ako čučoriedky, jahody, maliny alebo černice.

Čo jesť v štvrtej fáze?

Ku 2 proteínovým jedlám si pripravte tri jedlá – obed, večeru a napríklad desiatu. Opäť je nutné dbať na pravidlá, čím zamedzíte jojo efektu. Smiete si dať bielkoviny, zeleninu a niektoré druhy ovocia.

A čo ďalej?

Ešte sa vrátim k pitnému režimu. Pri keto diéte (a MyKETO nie je výnimkou) je totiž nutné veľa piť. 2-3 litre za deň.

Nesmiete ovocné čaje, ani príliš kávy a zeleného čaju (tie je nutné počas pitného režimu nahradiť), takže ostávajú neochutené minerálky, slabé čierne čaje alebo voda z kohútika. Osvedčilo sa mi dať si pitie v práci vedľa seba a piť, a piť a piť. K tomu sa samozrejme viaže o niečo vyššia návšteva WC.

Samozrejme, pripravte sa na to, že naopak „veľká potreba“ resp. jej intervaly sa značne predĺžia. Pokojne budete chodiť aj jedenkrát za 3-4 dni. Je to v poriadku a ak by ste mali s vyprázdňovaním problémami, doprajte si vlákninu je možné vziať napríklad psyllium, to mi odporučila pracovníčka na MyKETO chatu.

Ten je mimochodom prístupný pre všetkých, poradia naozaj každému. Rovnako ako vo facebookovej skupine. Takže keď si budete myslieť, že je niečo v neporiadku, zamierte práve tam. Ja som mala potrebné pochybnosti o tom, či šejker znesie horúcu vodu (kvôli príprave polievok). Uistili ma, že áno a mali pravdu. Len si dajte pozor na poriadne uzatvorenie, nech sa pri príprave nechtiac neobaríte.

Porovnanie voči konkurencii

Ešte jednému aspektu MyKETO sa musíme venovať podrobnejšie. A síce ich množstvu. V každom sáčku nájdete (podľa druhu jedla) 40-55 gramov zmesi, plnej proteínov a vitamínov. A ak sa pozriete na iné obdobné diéty, potom zistíte, že nimi ponúkané porcie sú menšie, často sa síce odvolávajú na vysokú koncentráciu účinných látok, to však mnohých z nás žalúdok nenasýti.

A rovnako jednoduchým prepočtom sa dostanete aj na výhodnosť MyKETO diéty. Stačí si spočítať cenu za gram a zistíte, že zdanlivo lacné diéty vôbec lacné nie sú a naopak. Aj v tomto teda MyKETO pred väčšinou konkurencie pomerne jasne vedie.

Čo je to ketóza?

Ketóza je špeciálny stav tela, pri ktorom telo spaľuje ako energiu len vlastný tuk. Do tohto stavu sa telo dostane, akonáhle jete za deň menej ako 50 gramov sacharidov. Po pár dňoch sa vyčerpajú v organizme zásoby sacharidov a následne začne spaľovať ako energiu ketolátky .

Tento stav je pre organizmus úplne prirodzený a používa sa ako náhradný zdroj energie. Vy ho však môžete využiť na rýchle a efektívne chudnutie. Chudnete, bez toho aby ste museli cvičiť alebo mali hlad. Potrebujete jesť len jedlá, ktoré majú nízky obsah sacharidov a vysoký obsah bielkovín. To presne spĺňa ketogénna diéta MyKETO, ktorá využíva pri chudnutí ketózu .

Pri ketóze chudnete rýchlo, nemáte hlad a chuť na sladké, nie ste unavený, neprídete o svalovú hmotu a je bez jojo efektu. S ketózou sa môže zo začiatku objaviť keto-chrípka (bolesť hlavy, únava, hnačka), zápach z úst a podobne.

Na druhú stranu začnete veľmi rýchlo chudnúť. Ketóza príde po pár dňoch a po prvom týždni uvidíte na sebe prvé výsledky, pokiaľ diétny plán neporušíte. To vám môže dodať dosť motivácie k chudnutiu a dodržiavaniu celého plánu. Konečne si budete môcť splniť sen a schudnúť na požadovanú hmotnosť.

Aké potraviny sú zakázané?

Niektoré potraviny sú pri dodržiavaní plánu MyKeto úplne zakázané, preto by ste ich nemali jesť. Nesmú sa jesť, pretože obsahujú sacharidy, ktoré by účinok tejto diéty zničili.

 • Sladidlá – cukor, melasa, sirupy
 • Pečivo, chlieb, výrobky z múky
 • Prílohy – cestoviny, ryža, pohánka, knedlík, zemiaky
 • Obilniny – ovos, špalda, raž, pšenica
 • Sladkosti – čokolády, sušienky, zákusky, zmrzliny
 • Pochutiny – chipsy, tyčinky, chrumky
 • Ďalšie spracované potraviny – konzervy, omáčky, údeniny
 • Sladká zelenina – kukurica, mrkva, hrášok, zemiaky
 • Sladké ovocie – banány, melón, hrozno, sušené nápoje
 • Sladké nápoje – limonády, džúsy, smoothie, sirupy, ochutené minerálky, káva s cukrom
 • alkohol

MyKeto a hlad? To vám naozaj nehrozí

Mnoho z nás sa najrôznejších diét často obáva. Diéta totiž znamená obmedzenie, odriekanie – a hlavne hlad. Avšak ako vám ukázala táto MyKETO recenzia, táto diéta taká rozhodne nie je. Hlad je totiž naším nepriateľom, pretože núti naše telo ukladať si stále nové a nové zásoby tuku.

A akú úlohu v tom hrajú bielkoviny? Ak bežne prijímate množstvo nekvalitných bielkovín a nahradíte ich hŕstkou tých naozaj poctivých, je efekt rovnaký, avšak na vašej postave sa to rozhodne pozitívne prejaví.

Keto diéta neznamená úplne 100% obmedzenia sacharidov. Málokto to vie, ale náš mozog predsa len nejaké minimálne množstvo pre svoju správnu funkciu potrebuje. Takže sa zloženie napísaného na obaloch určite neľakajte, je úplne v poriadku a zabezpečuje bezchybné fungovanie organizmu bez akýchkoľvek negatívnych dopadov na vaše zdravie.

Ako je to s trvanlivosťou produktov MyKETO?

A ak sa bojíte nakúpiť MyKETO v zľavách, tak sa báť rozhodne nemusíte. Všetky produkty majú trvanlivosť v poriadku niekoľko mesiacov až rokov. Nemôže sa vám teda stať, že by sa pokazili predtým, než ich stihnete spotrebovať. Uškodiť im môže iba skladovanie pri veľmi vysokých teplotách. Žiadne ďalšie obmedzenia pri skladovaní či príprave však naozaj nečakajte.

Všetko je možné vďaka použitiu moderných technológií, ktoré sa starajú o maximálnu čerstvosť u použitých surovín aj potom, čo boli zapracované do samotných jedál. A dôležité je samozrejme aj starostlivé balenia, ktoré vám umožnia odobrať vždy len jednu porciu produktu, nemusíte tak nič merať ani odhadovať.

Na prípravu kokteilov a smoothie sa skvele hodí praktický šejker, ten však dostanete k akejkoľvek väčšej objednávke zadarmo. Stačí si ho prihodiť do košíka v rámci akčnej ponuky. Mimochodom, ak budete objednávať viackrát, nemusíte sa obmedzovať len na šejker. Ponuka darčekov zadarmo sa stále rozširuje.

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Skúsenosti a recenzie zákazníkov sú väčšinou pozitívne. Chváli chuť a jednoduchý postup pri príprave pokrmov. Stačí sa presvedčiť nižšie a prečítať si hodnotenia a výsledky užívateľov. Takisto napíšte do diskusie svoju skúsenosť, hodnotenia a výsledky, od toho tu fórum je.

Často kladené otázky - FAQ

Tento diétny plán je nutné zakončiť posledný fázou, ktorá je udržiavacia a zabráni jo-jo efektu. Avšak ani po jej ukončení by ste opäť nemali jesť nezdravé potraviny a prejedať sa.

Nikdy sa nedá presne povedať, koľko schudnete. Každý je jedinečný, preto niekto schudne viac kilogramov a niekto menej. Pri správnom dodržiavaní programu MyKETO určite niečo schudnete.

 

Áno, v niektorých pokrmoch MyKETO sú alergény. V niektorých sa vyskytuje sója, laktóza alebo lepok. Vždy je u výrobkov uvedené, ktoré alergény v nich nájdete. Dá sa ale väčšinou vybrať také, kde sa alergény nenachádzajú.

Podobné výrobky na trhu

MixSlim

Proteínové kokteily MixSlim sú vhodné pre športovcov, aktívnych ľudí, študentov i seniorov. Jedzte kvalitne aj vo chvíľach, kedy nemáte čas. Vyberajte z viacerých lahodných príchutí a jedál.

Chia Shake

Chia Shake zdravé kokteily & proteínová jedla. Na výber máte diétne produkty, ketogénne jedlá + diétne kokteily, fitness produkty a vegánske šejky.

Ketomix

Proteínová Ketónová diéta KetoMix je postavená tak, aby ste schudli rýchlo a bez hladovania. Výhodné keto balíčky obsahujú proteínové koktaily, kaše, polievky.

MyKeto - moje zhodnotenie

Ketónová diéta je v poslednej dobe veľmi obľúbená, pretože vďaka správnej skladbe stravy telo spaľuje vlastné tuky bez hladu a bez námahy. Práve diéta MyKETO, ktorá bola vyrobená v Českej republike, ponúka plno riešení, ako môžete ľahko schudnúť. Môžete si vybrať zaujímavé balíky, produkty a príchute presne podľa seba. Tento štýl stravy nemusí všetkým vyhovovať, ale ide o relatívne jednoduchý spôsob chudnutia.

Na prvý pohľad vyzerá, že program je drahý, keď si to rozpočítate na jednotlivé porcie a porovnáte s bežným jedlom, vychádza cena celkom lacno. Eshop MyKeto ponúka veľké zľavy a akcie, zľavový kupón a ďalšie pozornosti ako príručka alebo šejker.

A ak stále váhate, navštívte ich webové stránky a pozrite sa, či práve neprebieha nejaká akcia. Aj tým je totiž MyKETO diéta známa. Vyberie si naozaj každý.

Default image
Ing. Dávid Škola
Aktívne sa venujem recenziám rôznych produktov, ktoré dôkladne otestujem a napíšem o nich recenziu. Baví ma to hlavne z toho dôvodu, lebo viem že ušetrím čas a peňaženku nielen sebe, ale aj ostatným užívateľom.