Najlepšia krabičková diéta – recenzie a porovnania 2022

Tieto najlepšie krabičkové diéty odporúčame:

Chcete jesť pravidelne alebo schudnúť, ale váš plán sa vždy zasekne na samotnom varení a príprave jedla? Nemáte čas na domácu stravu a chcete jesť zdravšie? Vyskúšajte krabičkovú diétu, ktorá nie je určená iba na redukciu váhy, ale aj na každodenné stravovanie. Zlepšite svoj zdravotný stav pohodlne s pestrým a vyváženým jedálničkom.

Neviete ako? Vytvorili sme pre vás test a porovnanie krabičkových diét, kde nájdete osvedčených favoritov. TOP je rozhodne Zdravé stravovanie – ktorú som detailne už recenzoval. Poďte sa pozrieť na naše recenzie a test krabičkových diét – ktoré sa rozvážajú nielen v Bratislave a aj vy a splňte si svoj sen o dokonalej váhe.

Krabičková diéta je štýl stravovania, pri ktorom si u nejakého z predajcov predplatíte jedálniček a určitú dobu vám potom chodia krabičky s hotovými jedlami. Takéto stravovanie má rozhodne veľa výhod, ale aj niekoľko nevýhod.

KRABIČKOVÉ DIÉTY RECENZIE - OBSAH ČLÁNKU

Najlepšie krabičkové diéty nielen v Bratislave

✔️ Skvelá cena
✔️ Široké množstvo programov
✔️ Nutričné poradenstvo
✔️ cena za menu od 14,50 €

✔️ Nutričné poradenstvo
✔️ Cena dopravy je zadarmo
✔️ cena za menu od 12,50 €

✔️ Množstvo stravovacích programov
✔️ Dovoz jedla zadarmo
✔️ cena za menu od 13 €

✔️ Kvalitné jedlá
✔️ Vernostný program
✔️ cena za menu od 13 €

✔️ Najpredávanejšia keto diéta 
✔️ Skvelá cena/kvalita
✔️ Live chat k dispozícii
✔️ Množstvo rôznych chutných jedál

Krabičková diéta Zdravé stravovanie – víťaz testu krabičkových diét

Naozaj veľký výber stravovacích programov, nízka cena aj kvalita použitých surovín – to všetko sú aspekty, ktoré vyšvihli Zdravé stravovanie na prvé miesto nášho veľkého testu krabičkových diét. Vďaka 12 programom sa môže najesť naozaj každý. Stravovacie programy sú určené na chudnutie, na udržanie váhy, ale aj na naberanie svalovej hmoty. V ponuke nájdete aj špeciálne programy pre celiakov, alergikov na laktózu, ale aj stravu pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy, seniorov, športovcov, vegetariánov, a dokonca aj vegánov.

Krabičkovú diétu od Zdravé stravovanie zaobstaráte od 14 € za denné menu. Cena samozrejme závisí na vybranom programe a energetickej hodnote, ale aj napriek tomu sa jedná o najlacnejšiu krabičkovú diétu v okolí. A navyše s dopravou zadarmo. Cena však neovplyvňuje kvalitu pokrmov. Spoločnosť si dôkladne stráži dodávateľa ingrediencií a používa iba čerstvé potraviny okrem občasného využitia mrazených rýb. Zdravú prípravu pokrmov zaisťuje varenie v pare s trochou soli a byliniek. Zdravé stravovanie nepoužíva konzervanty, korenie ani umelé dochucovadlá.

Krabičkovú diétu od Zdravé stravovanie zaobstaráte od 14 € za denné menu. Cena samozrejme závisí na vybranom programe a energetickej hodnote, ale aj napriek tomu sa jedná o najlacnejšiu krabičkovú diétu v okolí. A navyše s dopravou zadarmo. Cena však neovplyvňuje kvalitu pokrmov. Spoločnosť si dôkladne stráži dodávateľa ingrediencií a používa iba čerstvé potraviny okrem občasného využitia mrazených rýb. Zdravú prípravu pokrmov zaisťuje varenie v pare s trochou soli a byliniek. Zdravé stravovanie nepoužíva konzervanty, korenie ani umelé dochucovadlá.

Aby bola diéta čo najefektívnejšia, môžete svoj aktuálny stav konzultovať s nutričnými poradcami. Títo odborníci zostavujú aj pestrý a vyvážený jedálniček, takže sa nemusíte báť, že by vaše telo strádalo. Zdravé stravovanie navyše krabičky dováža po viacerých mestách v Slovenskej republike – nielen v Bratislave s tým, že krabičky si môžete osobne vyzdvihnúť na niektorej z výdajní alebo využiť dodanie kuriéra. Jedinú nevýhodu vidíme v tom, že krabičky môžete odoberať iba vo všedný/pracovný deň. Cez víkend si buď musíte niečo dobré uvariť alebo svoju diétu porušiť návštevou reštaurácie. Ak však máte silnú vôľu, hravo to zvládnete aj cez víkend.

Krabičková diéta - Easydiet

Pokiaľ sa toho chcete o fungovaní diéty dozvedieť naozaj veľa, poteší vás stránka ktorá predáva krabičkovú diétu –  Easydiet, ktoré celý proces chudnutia popisujú naozaj dopodrobna. Pri jedálničku nájdete celkovú energetickú hodnotu jedál aj množstvo bielkovín, tukov a sacharidov, dobre popísané sú aj jednotlivé programy. Tých je tu na výber hneď niekoľko – Klasik, nevšedný variant Gurmán, Vegetarián, Celiatik, Diabetik, Rýchla diéta a taktiež verzia pre dojčiace mamičky. Vybrať si potom môžete aj podľa počtu kalórií.

Ďalšími výhodami Easydiet je príprava jedál na celý týždeň vrátane víkendu, rozvoz trikrát týždenne, takže nemusíte na kuriéra čakať každý deň a taktiež rozvoz po Bratislave zadarmo. Ani cenou tu nebudete sklamaní, za celodenné jedlo zaplatíte čiastku od 13,50 €.

Okrem niekoľkých príbehov ľudí na webe spoločnosti však nenájdeme mnoho recenzií, čo je tu jedno z mála negatív.

Pohodlná diéta - skvelá krabičková diéta v Bratislave

Pohodlná diéta je klasická krabičková diéta. S touto diétou budete môcť ľahšie dosiahnuť svoje fitness ciele. Pohodlná strava ponúka niekoľko programov. Väčšina ľudí siaha po krabičkových diétach s vidinou chudnutia. Týmto ľuďom odporúčame redukčnú diétu. Je veľmi dobre nastavená a pomôže vám schudnúť bez hladovania. Aktívni ľudia a športovci určite uvítajú program Aktiv a Sport.

Aj ľudia s cukrovkou si v Pohodlnej diéte nájdu program pre seba. Volá sa Dia diéta a namiesto cukru sa do jedál používa stévia. Ľudia alergickí na mlieko určite uvítajú bezlaktózovú diétu a nepriatelia mäsitých jedál budú vegetariáni. Existuje však aj bezlepková diéta. Vegánsky program by ste však hľadali márne.

Čo sa týka doručenia, je to zadarmo. Má to však jeden háčik. Jedlo si môžu dopriať len obyvatelia hlavného mesta. Okrem Bratislavy je dodávané len jej najbližšie okolie.

Krabičková díeta - Vitabox

Dobrou alternatívou je aj krabičková diéta Vitabox. Ide o kvalitnú krabičkovú diétu, ktorá existuje vo viacerých formách/programoch. Zákazník má z čoho vyberať a vie si nakombinovať menu presne podľa svojich požiadaviek. Celkom je 17 programov, no celodenných je len 5.

Okrem bežných programov ponúka Vitabox aj detoxikačný program. S výberom správneho programu vám bezplatne pomôže aj odborník na výživu. Za ďalšie individuálne konzultácie si budete musieť priplatiť. Výhodou Vitaboxu je aj primeraná cena za jedlo.

Nevýhodu vidíme v menšom výbere rôznych diétnych programov. Najmä ľudia s potravinovými alergiami budú mať problém s výberom. Rozvoz jedla je obmedzený a spoločnosť nemá pokrytie v celej krajine.

TIP: Diétny plán Ketomix

Radšej by ste skúsili schudnúť pomocou keto diéty? K najznámejším firmám ponúkajúcim balíčky pre túto diétu u nás patrí KetoMix (kompletná recenzia Ketomix). Jej obľúbenosť dokazujú stovky pozitívnych recenzií zákazníkov a svoj vplyv na tom má určite aj fakt, že na webových stránkach je celý proces chudnutia detailne popísaný a aj nováčikovia sa v celom procese rýchlo zorientujú.

V prvom rade si tu vyberáte z diétnych plánov, ktoré sú rozdelené podľa stupňa obezity do štyroch kategórií – ľahká, stredná, vyššia a veľmi vysoká nadváha. K dispozícii vám je aj BMI kalkulačka, ktorá vám pomôže kategóriu určiť. Na základe toho vám sú potom ponúknuté konkrétne jedlá vhodné pre váš typ.

Vybrať si samozrejme môžete aj obľúbené balíčky. Tie sú k dispozícii v štyroch variantoch na dobu 1-4 týždňov. Najlacnejší, týždenný balíček, vychádza na 55 € a obsahuje 35 porcií jedál. Jedna porcia teda vychádza v priemere v slušnej cene.

V závislosti na tom, aký balíček si vyberiete, v ňom nájdete koktaily, polievky, omelety, tyčinky, kaše či napríklad aj puding alebo špeciálne cestoviny. Čím drahší balíček si zvolíte, tým pestrejší je výber. Podľa svojich preferencií si môžete navoliť aj príchute koktailov. Zadarmo ku každému typu získate aj manuál, šejker a odmerku. Zákazníci si vo veľkom chvália rýchlosť prípravy jedál a ich chuť.

Medzi nevýhodami potom môžeme spomenúť to, že množstvo jedál ako kaše či polievky sú na zakúpenie len v množstve 10 kusov a viac od jednej príchute a nie je tak možné vyskúšať napríklad viac druhov príchutí po jednom kuse.

Čo je to krabičková diéta?

Ide o stravovanie, kedy vám jedlá (väčšinou) na celý deň privezie vybraná spoločnosť, najčastejšie deň vopred. Jedálny lístok je zostavený podľa zásad zdravého a vyváženého stravovania tak, aby vám pomohol schudnúť, nabrať svaly alebo napríklad len udržovať vašu postavu v kondícii. Krabičkovú diétu preto nevyhľadávajú iba ľudia s kilami navyše.

Väčšinou sa jedná o 5 porcií jedla denne a jesť by ste mali iba ich, aby sa dostavil vytúžený efekt. Niekedy je povolené doplnenie o čerstvú zeleninu či ovocie. Stretneme sa ale aj s variantmi s menším počtom porcií.

Väčšina spoločností ponúka niekoľko programov, aby si zákazníci mohli vybrať podľa očakávaného výsledku alebo svojho stravovacieho štýlu. Vychádzajú tak v ústrety vegetariánom, ale napríklad aj športovcom alebo ľuďom s najrôznejšími alergiami.

Ako vybrať krabičkovú diétu?

Všetci, ktorí chcú nielen schudnúť, pojem „krabičková diéta“ určite poznajú, ale viete, že si môžete objednať stravu v podobe krabičiek len kvôli úspore času pri varení? Pokiaľ chcete jesť pravidelne alebo zmeniť svoj stravovací režim, krabičkové diéty sú k tomuto cieľu ideálnou voľbou.

Pre koho je krabičková diéta určená

Jedným slovom by sa dalo povedať, že pre všetkých. Ale poďme si spolu prebrať dôvod. Spočiatku boli krabičkové diéty brané iba ako nástroj pre jednoduché rýchle chudnutie. Lenže v dnešnej dobe sú krabičky rozšírené aj do sveta svalnatých mužov, pracujúcich ľudí, mamičiek na materskej dovolenke alebo seniorov.

Krabičky predstavujú pestrú stravu bez potreby celodenného státia pri platni. Nie je teda divu, že ich využívajú časovo vyťažení ľudia alebo seniori, ktorým sa neoplatí variť iba pre jednu osobu.

Energetická hodnota programu

Pred výberom správnej krabičky si najskôr ujasnite, prečo chcete krabičky odoberať. Chcete schudnúť do plaviek? Nabrať svalovú hmotu? Alebo iba hľadáte každodennú stravu, aby ste nemuseli doma variť? Dôvod je totiž prvým kritériom na výber, pretože každý stravovací program má inú energetickú hodnotu.

Energetická hodnota stravovacích programov sa vyjadruje v kilokalóriách (kcal) alebo v kilojouloch (kJ) a jej odporúčaný denný príjem závisí od mnohých faktorov. Denný príjem ovplyvňuje vek, váha, výška, pohlavie, ale aj aktivita počas dňa a tiež to, či chcete chudnúť, udržať váhu alebo nabrať svalovú hmotu.

Niektoré programy označujú svoje energetické hodnoty v kilokalóriách a iné v kilojouloch. Ak ich chcete zjednotiť, môžete si kalórie previesť na jouly a naopak. Platí pravidlo, že 1 kcal = 4,2 kJ.

Pre lepšiu orientáciu v produktoch uvádzame odporúčaný denný kalorický príjem :

 • 1 500 až 2 000 kcal (6 300 až 8 400 kJ) u detí,
 • cca 1 500 kcal (6 300 kJ) u žien so sedavým zamestnaním,
 • 1 800 až 2 200 kcal (7 560 až 9 240 kJ) u aktívnych žien a mužov so sedavým zamestnaním.
 • 2 200 až 2 700 kcal (9 240 až 11 340 kJ) u aktívnych mužov.

Tieto hodnoty sú iba orientačné a odporúčané. Pokiaľ chcete schudnúť, musíte z tejto priemernej hodnoty ubrať približne 10-20%. A naopak, ak si prajete nabrať svalovú hmotu, odporúča sa denný kalorický príjem zvýšiť.

Stravovacie programy

Firmy poskytujúce krabičkové diéty väčšinou ponúkajú viac stravovacích programov. Najčastejšie sa stretnete samozrejme s FIT programom so zameraním na redukciu váhy a tiež bežným každodenným programom na udržanie váhy.

Môžete sa ale stretnúť aj s ďalšími špeciálnymi diétami a programami, napríklad na:

 • Low Carb – alebo aj nízkosacharidové stravovanie je aktuálne veľmi obľúbené či už ako krátkodobá diéta alebo ako dlhodobý životný štýl. Počas low carb prijíma vaše telo minimum sacharidov, takže je diéta vhodná nielen na redukciu váhy, ale aj pre osoby s vysokým krvným tlakom alebo s cukrovkou.
 • Whole30 – ide o taký reštart organizmu. Whole 30 vychádza z Paleo stravy, pri ktorej sa jej iba mäso, vajcia, zelenina, ovocie, orechy a zdravé tuky. Tento program je veľmi vhodný pre osoby trpiace na zápaly, ekzémy, žalúdočnými problémami, ale aj pre alergikov.
 • Sacharidové vlny – sú veľmi náročné, ale aj veľmi účinné. Tento program funguje na princípe cyklovania sacharidov. Jeden deň máte minimálny príjem sacharidov, zatiaľ čo iný deň jete väčšinou iba sacharidy. Túto techniku používajú športovci na vyrysovanie svalov. Je však náročná, pretože v deň, keď vaše telo prijíma málo sacharidov, môžete byť unavení alebo podráždení.
 • Proteín (pre športovcov) – tento typ jedálnička využívajú predovšetkým muži, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu. Stravovací program Protein je založený na veľkom príjme bielkovín a zvýšení energetickej hodnoty.
 • Sugar free (bez cukru) – stravovací program určený všetkým, ktorí sa vyvarujú jednouchým cukrom. Táto diéta je tiež veľmi vhodná pre diabetikov.
 • Bezlepková strava – jedálniček, v ktorom sú nahradené všetky produkty s lepkom bezlepkovým variantom. V pokrmoch nenájdete ovos, jačmeň, raž alebo pšenicu.
 • Bezlaktózová strava – produkty s laktózou sú nahradené špeciálnymi sójovými alebo ryžovými výrobkami, takže je jedálniček vhodný pre osoby s intoleranciou na laktózu.
 • Vegetariánska strava – pokiaľ neholdujete mäsu, môžete si zvoliť vegetariánsku stravu. Mäso je nahradené rastlinnými bielkovinami a v jedálničku prevláda tofu, sója, quinoa, baklažán, zelenina.
 • Vegánska strava – jedálniček je založený na rastlinnej strave. Nenájdete v ňom teda mäso, mäsové výrobky, mlieko, mliečne produkty, vajcia, ale ani med, želatínu a masť.

Pri výbere stravovacieho programu by vás malo zaujímať, kto jedálničky zostavuje. Kvalitná krabičková diéta je účinná iba vtedy, ak je zostavená špecialistom na výživu alebo fitness. Preto sme do nášho veľkého testu krabičkových diét vybrali iba spoločnosti, ktorým jedálničky a stravovacie programy vytvárajú nutriční poradcovia alebo fitness odborníci.

Akú spoločnosť vybrať

Pri výbere predajcu krabičkovej diéty sa určite pozerajte na nejaké základné body. Zásadná je určite kvalita jedál, na to by ste si mali vždy posvietiť. Vyberajte takých predajcov, ktorí vám otvorene oznámia, aké suroviny používajú, ako ich spracovávajú a podobne. Ďalej sa tiež zamerajte na to, či krabičková diéta ponúka jedálniček, ktorý požadujete. Chcete napríklad chudnúť? Pozrite sa, či má predajca taký jedálniček. Ste vegetarián? Mrknite, či je to v ponuke. Pokiaľ nie je, môžete sa skúsiť s predajcami individuálne dohodnúť. 

V neposlednom rade si pri výbere o predajcovi niečo prečítajte, pozisťujte a mrknite, či je pre vás to pravé orechové. Môžete im aj treba napísať a vopred sa vypýtať na veci, ktoré vás o diéte zaujímajú.

Pre koho sa hodí

Krabičková diéta sa rozhodne hodí pre všetkých, ktorí nemajú veľa času na varenie, nákup potravín, alebo napríklad vymýšľanie jedál. Samozrejme sa hodí aj pre tých, ktorí síce čas majú, ale príde im takýto spôsob stravy pohodlnejší a príjemnejší. Ďalej sa hodí aj pre tých, ktorí chcú schudnúť. Pozor ale, pri chudnutí si vyberte správny plán od predajcov, ten na chudnutie. A celkovo sa krabičková diéta hodí pre všetkých, komu sa také uľahčenie varenia páči. Vďaka takému štýlu stravovania vám zostane veľa času na iné aktivity.

Krabičkovú diétu môžete objednať napríklad len pre seba alebo pre vás a pre partnera či dokonca pre celú rodinu. Ak ste zaneprázdnená rodinka, potom možno práve takúto pomoc s vyváraním oceníte.

Diéta sa nehodí pre tých, ktorí nechcú platiť jednorazovú vyššiu investíciu a tiež pre tých, ktorí majú veľa času a varenie ich vyložene baví, potom by krabičková diéta možno nemala taký zmysel. Ďalej, ak máte naozaj špecifický jedálniček, môže sa stať, že pre vás žiadna spoločnosť neponúka to, čo požadujete. S predajcami sa dá ale často dohovoriť a tak pokiaľ máte špecifické preferencie, skúste im napísať a dohovoriť sa.

Ako to celé funguje?

Diéta väčšinou funguje tak, že si najskôr objednáte jedálniček. Vyberiete si z ponuky predajcu taký, aký by ste chceli, navolíte si tam všetko, čo daná spoločnosť ponúka, napríklad veľkosti jedál, koľko jedál denne chcete doviesť a podobne. Diétu si totiž môžete objednať pre všetky denné chody, alebo iba obedy.

Potom, čo si všetko vyberiete väčšinou nasleduje objednávka a potom, čo objednáte už vás čaká prvé vyzdvihovanie krabičiek. Termíny si samozrejme väčšinou navolíte také, aké vám sedia, napríklad večer po práci a podobne, alebo sa s vami spoločnosť spojí a dohovorí sa individuálne.

Krabičky potom dostávate u väčšiny predajcov deň vopred. Napríklad v nedeľu vám dovezú krabičky na pondelok. Dostanete vždy všetky chody, ktoré máte objednané. Ďalší deň už máte všetko prichystané. Stačí ohriať a hotovo. Popoludní vám zase dorazia krabičky na ďalší deň.

Kvalita surovín

Ruka v ruke so zdravým jedálničkom samozrejme ide aj použitie kvalitných surovín a spôsob spracovania potravín. Pokiaľ sa chcete najesť naozaj kvalitne, poobzerajte sa po firmách, ktoré používajú iba čerstvé ingrediencie ideálne od miestnych preverených dodávateľov.

Aby bolo jedlo naozaj zdravé a výdatné, záleží aj na spôsobe prípravy a dochutenia. Väčšina nami recenzovaných krabičkových diét varí pomocou pary alebo grilu a dochucuje pokrmy iba morskou soľou a čerstvými bylinkami. Krabičkové diéty by nemali byť vytvorené z polotovarov a rozhodne by v nich nemali byť glutamáty, konzervanty a dochucovadlá.

Kvalitné spoločnosti na svojich stránkach uvádzajú, odkiaľ berú ingrediencie, ako ich skladujú a akým spôsobom jedlo pripravujú a balia. To všetko totiž ovplyvňuje nielen chuť, ale aj zdravotný prínos.

Osobný odber a rozvoz

Krabičkové diéty nájdete takmer v každom meste. Líšia sa však svojou ponukou, ale aj možnosťou osobného odberu alebo kvalitou rozvozu. V našom teste sme zámerne vybrali krabičkové diéty, ktoré rozvážajú do viacerých väčších miest, ale existujú aj menšie lokálne firmy zameriavajúce sa na rozvoz krabičiek.

Niektoré firmy ponúkajú možnosť osobného odberu v niektorom z výdajných miest. Väčšinou tieto miesta nájdete na e-shope danej firmy. Vždy si ale na stránkach overte otváraciu dobu danej prevádzky a časy, kedy sú krabičky na miesto zvezené. Väčšinou sa jedná o fitness centrá alebo o vegetariánske jedálne, takže je možné si svoje krabičky vyzdvihnúť aj popoludní alebo večer.

Čas rozvozu si overte aj pri dodaní krabičky kuriérom na vašu adresu. Niektoré firmy vám jedlo na pondelok privezú v nedeľu popoludní alebo večer, ale môžete sa stretnúť aj s firmou, ktorá vám pondelňajšiu krabičku privezie až v pondelok popoludní.

Nielen časy rozvozov, ale aj ceny rozvozu sa diametrálne líšia. U väčších firiem sa môžete stretnúť s rozvozom zadarmo. Iné firmy rozvoz zaisťujú pomocou prepravných služieb alebo taxi služieb, takže sa výsledná cena krabičky môže pekne predražiť.

Ceny rozvozov nebývajú zahrnuté v cene krabičkovej diéty a je potrebné si ich pripočítať zvlášť.

Cena krabičkovej diéty

Aj ceny krabičkových diét sa podstatne líšia. Výslednú cenu ovplyvňuje hlavne kalorický príjem, zloženie menu, kvalita surovín a tiež typ stravovacieho programu. Žena s redukčným fitness programom s kalorickou hodnotou 5 000 kJ bude platiť menej ako muž naberajúci svalovú hmotu.

Až sa budete pozerať do cenníkov firiem, dobre si pozrite, či sú ceny uvedené vrátane DPH a prepravy. Aj v našom teste sme narazili na naozaj lacné krabičky, ktoré však pri sčítaní DPH a dopravy vychádzali drahšie ako konkurent.

Všetky firmy s ponukou krabičkových diét však ponúkajú zľavy pre pravidelných stravníkov. Pokiaľ si kúpite jedlo iba na deň či týždeň, zaplatíte o 10-15% viac ako pri objednávke celého mesiaca. Jedlo na týždeň teda odporúčame iba pri skúške, či vám jedálniček sadne alebo nie. Pokiaľ to s programom myslíte vážne a jedlo vám pri skúške sadne, odporúčame objednávať na dlhšie časové úseky.

Výhody krabičkovej diéty

Jasnou výhodou je to, že pri krabičkovej diéte nemusíte vôbec riešiť vymýšľanie jedál a toho, čo si uvariť, ďalej sa nemusíte starať o nakupovanie potravín, chodenie do obchodu, alebo varenie. Rovnako tak nemusíte riešiť ani akú veľkú porciu si dať, alebo z akých surovín jedlo uvariť, všetky tieto body by za vás mala zaobstarať spoločnosť, u ktorej objednávate. Vďaka tomu všetkému máte potom parádny priestor jednoducho chudnúť, pretože jete zdravšie a presné porcie. 

Je teda jasné, že obrovskou výhodou krabičkových diét je jednoduchosť, šetrenie času a energie. Výhodou je aj to, že aj keď trebárs nemáte veľa času, môžete jesť zdravé a kvalitné jedlá.

Ďalšou výhodou je aj to, že sa pri krabičkovej diéte dá pomerne ľahko schudnúť. Veľa predajcov totiž ponúka krabičkové jedálničky priamo na chudnutie a pokiaľ ich skutočne dodržiavate, môžete aj jednoducho schudnúť.

Často kladené otázky - FAQ

Odpoveď na túto otázku samozrejme nie je úplne jednoznačná a odvíja sa od vášho očakávania a preferencií. Na základe nášho porovnania vám ale s pokojným srdcom môžeme odporučiť Zdravé stravovanie.

Individuálne úpravy jedálnička sú vo väčšine prípadov možné, vždy sa ale treba dohodnúť priamo s danou spoločnosťou, ktorá vám nevyhovujúce jedlá nahradí inými.

Veľa spoločností má na svojom webe ukážku jedálnych lístkov, často sú doplnené aj o fotografie pre predstavu. Fotky jedál môžete nájsť aj v niektorých recenziách zákazníkov.