Bezdrôtové slúchadlá QCY T1C - Bezkonkurenčná cena/kvalita + recenzia a skúsenosti

Zvažujete kúpu novších, modernejších a najmä bezdrôtových slúchadiel? Mala som možnosť otestovať jedny z najpredávanejších slúchadiel do uší, ktorých cena zodpovedá ich kvalite. Naozaj je však kvalita zvuku taká ako pri iných slúchadlách? Poďme sa pozrieť na výsledky môjho testu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Tieto slúchadlá do uší slúžia na počúvanie hudby alebo na telefonovanie, pretože majú zabudovaný mikrofón a fungujú na Bluetooth technológii. Neobsahujú žiadne káble, čo je veľká výhoda a fungujú bezdrôtovo. Majú dlhú výdrž batérie, vďaka čomu je počúvanie hudby naozaj pohodlné. Vyrábajú sa a sú na trhu dostupné v štýlovej a modernej čiernej farbe.

Ako tieto slúchadlá obstáli v teste? Slúchadlá do uší QCY T1C sú v tvare mäkkých gumených štupľov, ktoré  zabezpečujú, aby pohodlne držali v každom ušku a nevypadávali pri pohybe. V balení nájdete tri rôzne veľkosti týchto štupľov. Preto sú vhodné pre každého, či už potrebujete slúchadlá na počúvanie hudby pri behaní alebo na klasické prehrávanie hudby pre bežného používateľa, ktorému prekážajú kábliky.

Bezdrôtovosť týchto slúchadiel do uší je zabezpečená prostredníctvom modernej Bluetooth 5.0 technológie. Po vyskúšaní môžem povedať, že naozaj disponujú vysokou kvalitou a rozlíšením zvuku, ktorý je čistý a bez akéhokoľvek šumu. Pripojiteľnosť je tiež kvalitná a cez Bluetooth sa dajú rýchlo a jednoducho spárovať s mobilným telefónom, nemala som s tým žiaden problém. Dokonca bolo veľmi jednoduché aj telefonovanie prostredníctvom týchto slúchadiel, pretože majú zabudovaný mikrofón a zvuk bol aj v tomto prípade veľmi kvalitný a čistý.

Tip : Oproti klasickým káblovým slúchadlám do uší pokladám za nevýhodu, že ak si zabudnete nabiť nabíjacie puzdro a zároveň sa vám vybijú aj slúchadlá a nemáte si akurát kde nabiť toto puzdro, tak bohužiaľ tieto slúchadlá nie je možné použiť. Niekoľkokrát sa mi to stalo, keď som si nedala pozor na to, či mám nabité puzdro. Toto puzdro je však otvorené a preto mi naň sadá prach a rýchlo sa zašpiní vnútro puzdra, čo tiež považujem za menšiu nevýhodu. 

Čo sa týka používania bezdrôtových Bluetooth slúchadiel do uší QCY T1C, je to veľmi jednoduché, takže používať ich dokáže každá veková kategória. Slúchadlá stačí jemne vytiahnuť z puzdra alebo zatlačiť do puzdra a tým sa buď zapnú, alebo vypnú. Toto puzdro neslúži len ako ochrana slúchadiel, ale zároveň je to aj rýchla nabíjačka. Vo vnútri puzdra sa nachádza magnet, ktorý zabezpečí správne vloženie slúchadiel do puzdra na nabíjanie, takže sa nemusíte obávať akéhokoľvek poškodenia pri manipulácii s nimi.

Ako teda správne nabiť slúchadlá? Je to jednoduché, aj keď som sa toho spočiatku obávala. Stačí jemne vložiť obidve slúchadlá do nabíjacieho puzdra, čím sa zapne nabíjanie. Slúchadlá sú plne nabité, keď sa dióda z červenej farby rozsvieti na bielo. Čo je však podľa mňa nevýhodou Bluetooth slúchadiel, tak to je určite nevyhnutné nabíjanie aj nabíjacieho puzdra, ktoré nabijete prostredníctvom USB kábla alebo nabíjačky. Po úplnom nabití slúchadiel QCY T1C vydrží batéria až hodiny počúvania hudby a puzdro je nabité na 15 hodín nabíjania slúchadiel.

qcy t1c - kde kúpiť najvýhodnejšie

logo alza.sk

⭐️jeden z najznámejších internetových eshopov + aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️možnosť nákupu na splátky + osobný odber produktov

⭐️porovnanie cien vo viacerých dostupných eshopoch
⭐️kvalitne a esteticky spracované a overené používateľmi

⭐️skvelé ceny tovaru
⭐️množstvo druhov dopravy, platby na splátky
⭐️časté akcie a výpredaje

rozbaľovanie bezdrôtových slúchadiel

V čom vidím výhody a nevýhody bezdrôtovoých slúchadiel QCY T1C

Dôležité parametre:

Spôsob pripojenia                   bezdrôtové    
Uchytenie                                 do uší
Mikrofón  áno 
Prenosnéáno 
Farba      čierna
Výdrž batérie                          3.5 hod.
Typ do ucha                            špunty
Bezdrôtová technológia        bluetooth
Doba nabíjania                       1.5 hod.
Hmotnosť      8g             

POUŽITIE A PRÍSLUŠENSTVO

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá QCY T1C sú určené pre každého, či už pre bežného používateľa na klasické počúvanie hudby v bežný deň, pri behaní alebo počas cesty domov autobusom z práce, využitie majú kdekoľvek. Vďaka zabudovanému mikrofónu sú tiež vhodné na telefonovanie prostredníctvom mobilného telefónu.  K slúchadlám dostanete používateľskú príručku a tiež príslušenstvo na nabíjanie.

RECENZIE A SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV

V rámci môjho testovania slúchadiel do uší QCY T1C som sa pozrela aj na recenzie a hodnotenia iných ľudí a tu je výsledok.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY PRED KÚPOU

Otázka:         Držia slúchadlá do uší QCY T1C pri behu a pohybe?
Odpoveď:      Držia veľmi dobre pri akomkoľvek pohybe a balenie obsahuje tri veľkosti vymeniteľných štupľov.

Otázka:          Sú tieto slúchadlá kompatibilné aj so systémom IOS?
Odpoveď:      Áno, sú kompatibilné s akýmkoľvek Bluetooth pripojením, aj s IOS.

MÔJ NÁZOR NA BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ QCY T1C

Cena týchto slúchadiel naozaj zodpovedá ich kvalite. Nie som však spokojná s tým, že nemajú kryt na puzdre, ale to je len chybička krásy. S kvalitou zvuku som veľmi spokojná a celkovo aj s ich používaním. Tieto slúchadlá sú tiež veľmi dobre pripojiteľné pomocou Bluetooth technológie, nebol s tým žiaden problém. Slúchadlá QCY T1C prešli mojím testom a hodnotím ich na deväť bodov z celkových desiatich.

Cena
0%
Funkcie
0%
Vzhľad/Prevedenie
0%
Výdrž batérie a kvalita zvuku
0%

Vývoj ceny QCY T1C