Ručný vysávač Sencor SVC 190 B - Oplatí sa, alebo len vyhodíte peniaze?

Ručný vysávač Sencor SVC 190 v najlepšej cene

Štýlový a praktický bezvreckový ručný vysávač Sencor SVC 190 B je vhodný nielen do domácností, pretože sa využíva najmä v ťažko prístupných miestach, kde tyčové vysávače nedosiahnu, ale skvelo poslúži aj ako ručný vysávač do auta. S pomocou indikátora dobíjania ľahko zistíte, kedy je prístroj pripravený na použitie.
Dĺžka použitia ručného vysávača od značky Sencor vydrží štvrť hodiny, čo zväčša vystačí na vyčistenie špinavého interiéru v aute a menších nečistôt v domácnosti. Do prachovej nádoby sa zmesti 500ml prachu, čo je štandardné pri podobných typov ručných vysávačov.

V čom vidím výhody a nevýhody ručného vysávača Sencor SVC 190 B

       Tip : Na základe  vlastnej skúsenosti sa snažte pravidelne čistiť filter, pretože sa ľahko zanesie a sací výkon vysávača výrazne klesne.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Tento typ ručného vysávača je vhodný na dôkladné čistenie menej dostupných priestorov ako aj interiéru auta, avšak treba si uvedomiť, že nie je náhradou tyčových vysávačov, ale slúži skôr ako doplnok – na miesta, kam sa dostanú len ručné vysávače. Nevýhodu vidím v 12 hodinovom nabíjaní a hlavne v hlučnosti, ktorá dosiahne až 80 decibelov, čo predstavuje hlučnosť niektorých práčok. Avšak pri uvedenej cene nemôžeme nič namietať.

Dôležité parametre:

Typ                                             ručné    
Farba                                         čierna
Objem vrecka/nádoby            0,5 l 
Systém napájania                   aku
Mokré vysávanie                     áno
Hmotnosť                                 1,5 kg
Typ batérie                               NI-MH
Napätie                                     4,5 V
Doba vysávania                       15 min
Doba nabíjania                         720 min
Smart                                         nie

POUŽITIE A PRÍSLUŠENSTVO

Ručný vysávač Sencor SVC 190 B môžete použiť na suchý, ale rovnako je vhodný aj na mokrý povrch. Ručný vysávač je vybavený klasickým umývateľným filtrom, ktorý sa však rýchlo zašpiní, preto ho treba pravidelne čistiť.
Príslušenstvo ručného vysávača sa skladá zo štrbinovej a kefovej hubice a dobíjacej základne s adaptérom, ktorú môžete pripevniť na stenu a mať ju vždy po ruke kedykoľvek potrebujete. 

MÔJ NÁZOR NA SENCOR SVC 190 B

Tento vysávač by som zaradil do kategórie „najlacnejšie ručné vysávače“, čiže po otestovaní môžem s určitosťou tvrdiť, že vysávač Sencor SVC 190 B na vysávanie malých znečistených miest úplne stačí, napríklad keď niekde niečo rozsypete a podobne. Nič viac od toho nečakajte. Ak plánujete vysávať pravidelne a väčšie plochy, určite by som volil iný typ vysávača. Avšak ako rýchly pomocník v prípade potreby poslúži veľmi dobre. 

Hodnotenie
3.8/5