Prenosný bluetooth reproduktor Sencor SSS 6400N - recenzia a skúsenosti

OBSAH ČLÁNKU

V tejto recenzii sa pozriem na obľúbený prenosný bluetooth reproduktor Sencor SSS 6400N, ktorý je zároveň vodeodolný a ponúka rýchle nabíjanie a bezdrôtové počúvanie hudby pomocou bluetooth rozhrania až do vzdialenosti 15 metrov. Tento Sencor reproduktor je skvelý pre záhradné oslavy či večerné posedenia, pretože vďaka výdrži 7 hodín na jedno nabitie si môžete užívať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Poďme sa naň pozrieť podrobnejšie.

Základné informácie

Ako som už spomenul, reproduktor Sencor je prenosný, čo je jeho veľkou výhodou, pretože je možné počúvať hudbu kdekoľvek a to doslova. Ak sa bojíte, že reproduktor náhodou „utopíte“ a vyhodíte zbytočne peniaze, v prípade tohto vodeodolného reproduktoru už nemusíte mať obavy, pretože má v sebe zabudovaný systém krytia IPX6, vďaka ktorému sa bluetooth reproduktor Sencor s vodou priatelí.

Môžete si ho vychutnať v rôznych farebných prevedeniach ako je klasická čierna, červená, modrá, či dokonca ružová. S dvomi obsiahnutými reproduktormi v produkte si užijete dokonalý 360˚ zvuk s hlbokými basmi, ktorý  ma pozitívne a milo prekvapil. Je naozaj „hlučný“ vzhľadom na svoju veľkosť.

Čo sa týka bluetooth pripojenia, je to veľmi výhodné, pretože nie sú potrebné žiadne káble na prehrávanie hudby. Pripojiť sa môžete veľmi jednoducho pomocou mobilného telefónu, počítača, či tabletu. Rôzne žánre si môžete vychutnať až do vzdialenosti 15 metrov od prenosného reproduktora Sencor. Ak vám nestačí bluetooth pripojenie a ste zástancom modernejších technológií, tento bezdrôtový reproduktor disponuje aj funkciou NFC, vďaka ktorej stačí priložiť mobilný telefón k reproduktoru, vznikne prepojenie a prehrávanie hudby sa môže začať. Pre mňa sú veľmi výhodné obidva spôsoby pripojenia.

Rozbaľovanie bluetooth reproduktora

Sencor sss 6400n - kde kúpiť najvýhodnejšie

logo hej.sk

⭐️jeden z najznámejších internetových obchodov na Slovensku
⭐️férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️časté akcie a výpredaje 

⭐️porovnanie cien vo viacerých dostupných eshopoch
⭐️kvalitne a esteticky spracované a overené používateľmi

logo alza.sk

⭐️jeden z najznámejších internetových eshopov + aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️možnosť nákupu na splátky + osobný odber produktov

⭐️skvelé ceny tovaru
⭐️množstvo druhov dopravy, platby na splátky
⭐️časté akcie a výpredaje

V čom vidím výhody a nevýhody prenosného bluetooth reproduktora Sencor sss 6400n

Tip : Z pravidelného počúvania a prehrávania obľúbenej hudby sa môže stať, že výdrž prehrávania nebude 7 hodín, ale menej a to je spôsobené väčšinou nesprávnym nabíjaním. Najlepšie je nabiť reproduktor naplno, čo trvá približne 3 hodiny a to po jeho úplnom vybití. Takýmto spôsobom sa neničí batéria a prehrávanie ostane dlhých 7 hodín po jednom plnom nabití.

Reproduktor Sencor SSS 6400N okrem iného disponuje obrovskou 4000 mAh batériou, ktorá sa postará o počúvanie a prehrávanie hudby počas 7 hodín na jedno nabitie. S touto neuveriteľnou výdržou som veľmi spokojný, pretože väčšina prenosných reproduktorov vydrží prehrávať hudbu maximálne 2 – 3 hodiny na jedno plné nabitie a to je naozaj pomerne málo. Na tele prenosného reproduktoru Sencor SSS 6400N sa nachádza aj LED indikácia, ktorá rôznymi farbami signalizuje pripojenie, prehrávanie, či nabíjanie. Okrem tohto všetkého má prenosný reproduktor v sebe zabudovaný aj integrovaný mikrofón s handsfree, čo znamená, že prichádzajúci hovor môžete vybaviť jednoducho prostredníctvom pripojeného reproduktora.

Poslednou a zároveň veľmi dôležitou vlastnosťou tohto Sencor reproduktora je aj jeho cena, ktorá sa pohybuje už od 49€ za kus, čo bolo pre mňa veľmi prekvapivé za všetky funkcie, ktoré v sebe zahŕňa.

Dôležité parametre:

Výdrž batérie                           7 hodín    
Farba                                         červená
Bluetooth                                 áno 
LCD displej                               nie
Frekvenčný rozsah od           80 Hz
Frekvenčný rozsah do           16000 Hz
USB vstup                                 nie
Napojenie zo siete                  nie
Napojenie z batérií                  áno
Výška                                         7,8 cm
Hĺbka                                         7,8 cm

Použitie a príslušenstvo

Prenosný reproduktor Sencor SSS 6400N je veľmi výhodný vďaka svojmu použitiu na prehrávanie a streamovanie hudby kedykoľvek a kdekoľvek a to vďaka Bluetooth a NFC pripojeniu a svojmu malému telu. Nie je nutné obávať sa ani vody, pretože má v sebe zabudované dokonalé krytie IPX6, ktoré zabezpečuje reproduktoru vodeodolnosť. Medzi príslušenstvo, ktoré prenosný reproduktor Sencor obsahuje, patrí:
• USB nabíjací kábel
• 3,5mm externý Aux kábel,
• používateľská príručka.

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Keďže som mal možnosť vyskúšať prenosný bluetooth reproduktor Sencor SSS 6400N a bol som s ním nadmieru spokojný, nižšie môžete vidieť ako boli spokojní ďalší zákazníci, ktorí si reproduktor Sencor zakúpili tiež.

recenzie zákazníkov Sencor sss 6400n
recenzie zákaznikov reproduktora Sencor SSS 6400n

Najčastejšie otázky pred kúpou

Otázka:          Ako kvalitné má reproduktor basy?
Odpoveď:       Basy sú prednosťou tohto reproduktora. Zvukovo sa dosť blížia k JBL-ku.

Otázka:           Aká je reálna hmotnosť reproduktora?
Odpoveď:       Celková hmotnosť je 620g.

Otázka:           Aké sú rozmery reproduktora? Je naozaj malý a prenosný?
Odpoveď:       Áno, vďaka svojim rozmerom 187 x 78 x 78 mm je prenosný a malý, čo umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek.

Môj názor na Sencor SSS 6400N - oplatí sa kúpiť?

Z vlastnej skúsenosti a vyskúšania tohto prenosného reproduktora Sencor môžem jednoznačne tento produkt odporučiť každému, kto má rád hlasné a kvalitné počúvanie hudby a obťažujú ho nadbytočné káble. Veľmi som sa potešil jeho vodeodolnosti, pretože rád počúvam hudbu aj počas kúpania sa v bazéne a nemusím sa obávať jeho poškodenia vodou. Taktiež veľmi dobre poslúži v prípade menších rodinných osláv, ale ak plánujete väčšiu „diskotéku“, radšej zvoľte niečo väčšie. Celkovo som s týmto prenosným reproduktorom veľmi spokojný, pretože pomer ceny a kvality je veľmi priaznivý.

Hodnotenie
4.5/5
Dávid Škola
Dávid Škola

Zakladateľ projektu. Venujem sa recenzií produktov už dlhší čas, vždy daný produkt sám vyskúšam, detailne preštudujem všetko o danom produkte a až potom napíšem recenziu. Mojím hlavným cieľom je vyriešiť zákazníkov problém a tak pristupujem aj k písaniu recenzií.

Facebook