Womanizer Premium - Najlepší womanizer na trhu? [recenzia a skúsenosti]

Womanizery patria k najobľúbenejším podtlakovým stimulátorom. V nasledujúcej recenzii sme sa zamerali na ten najluxusnejší model z ponuky tejto značky. Zoznámte sa s Womanizer Premium a spoznajte jeho silné aj slabé stránky.

Boli sme príjemne prekvapení decentným balením, odosielacou adresou aj inými drobnosťami vo vnútri. Ako dopadol Womanizer Premium v recenzii? Oplatí sa kupovať túto erotickú hračku? 

WOMANIZER PREMIUM RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Pozrite si aj náš rebríček najlepších erotických pomôcok, kde práve nájdete aj Womanizér, ale aj množstvo hračiek a pomôcok pre mužov, ženy ale aj pre páry.

Womanizer Premium - skvelé funkcie a programy

Vzhľad nie je to jediné, čím tento vibrátor vyniká. Jednou z jeho predností je aj extra tichý režim a možnosti programov. Diskrétnosť podporuje aj skutočnosť, že erotická hračka vibruje, až potom, čo ju priložíte ku koži, to je jednoducho skvelé. Keď sa ničoho nedotýka, tak je tichý, resp. nevydáva žiadny zvuk. Krásne sa to dá vyskúšať napríklad prstom.

Ďalšou skvelou vychytávkou Womanizeru Premium je program Autopilot. Ten nielenže kombinuje programy s rôznou intenzitou sania, ale dokáže rozpoznať aj mieru vášho vzrušenia. Na veľkosti klitorisu sa volia také programy, aby sa slasť postupne stupňovala a šikovne vás tak dovedie až do neba. Neviem, či podľa veľkosti, ale fakt to funguje, stačí nájsť to správne miestečko a potom len ľahko pridržiavať.

Luxusný vzhľad a materiál

Womanizer Premium ma na prvý pohľad zaujal svojim skvelým vzhľadom, vlastnou červeno-ružovou verziou. Womanizer premium je v eshope dostupný hneď v niekoľkých farebných kombináciách. Môžete si vybrať buď elegantný čierno-zlatý model, červený so zlatými doplnkami alebo sladko ružový so zlatým zdobením, zazrela som aj biely so zlatom, ale v tejto chvíli ho v ponuke nevidím. Je ľahučký a krásne padne do ruky.

Podtlakový stimulátor je vyrobený z lekárskeho silikónu. Tento materiál je zdravotne nezávadný a navyše je neuveriteľne príjemný na dotyk. Je naozaj hebký až zamatový, to spoznáte akonáhle ho prvýkrát vyberiete z krabičky. Zároveň je však pevný a vďaka neporéznemu povrchu taktiež ideálny na údržbu. Nevadí mu voda a ide krásne a rýchlo osušiť uterákom.

Womanizer a moje skúsenosti

Materiál a tvar – 10/10

Telo stimulátora je vyrobené z ABS plastu. Tento materiál vyniká svojou tvrdosťou a odolnosťou. Netreba sa teda obávať, že by sa hračka ľahko zlomila. Tento dámsky vibrátor je potiahnutý spomínaným lekárskym silikónom. Ten je nielen úplne bezpečný, ale aj veľmi príjemný na dotyk. Na rozdiel od iných modelov je Womanizer Premium potiahnutý silikónom po celom povrchu. Hebkosť materiálu by dokázal predbehnúť snáď len dvojitý lekársky silikón, jednoducho neviem ako lepšie napísať, že je to fakt príjemné do ruky, nechladí to a máte pocit trochu ako zamatu.

Tvar Womanizeru je podľa mňa úplne ideálny. Je ergonomický (tak to píše výrobca) a perfektne padne do ruky (tak si ergonómiu predstavujem ja). Veľmi dobre sa drží, či už sa s ním hráte sama, alebo sa bavíte s partnerom. Sací náustok je umiestnený kolmo k telu vibrátora, čo umožňuje všestranné využitie, tvar je tak šikovný, že neprekáža ani pri styku v klasickej misionárskej polohe, stačí ho pridržiavať jednou rukou. Okrem klitorisu tiež funguje aj na bradavky, ale chce to zapnúť tie silnejšie programy. Predsa len, každá časť tela má inú citlivosť.

Počet programov a funkcie – 10/10

Podľa návodu Womanizer Premium ponúka celkom 12 programov s rôznou intenzitou sania. V porovnaní s inými modelmi sa jedná o veľmi slušný výber. Okrem toho disponuje tromi automatickými režimami, ktoré náhodne menia silu sania. Pre predohru sa skvele hodí Autopilot 1, ktorý strieda stupne 1 až 4, aj ten bol dostatočne vzrušujúci a za prvú minútu ženy dokáže naladiť tak, že musia partnerov vytiahnuť skôr z kúpeľne. Autopilot 2 prechádza medzi stupňami 1 až 8. Naozaj rozmanité hrátky ponúka program Autopilot 3, ktorý prepína medzi všetkými stupňami sania, ten dokonca občas spôsobil šok z tak výraznej zmeny. Ak chcete vedieť, ktorý program práve používate, ukážu vám to 3 malinké diódy na špičke hračky, sú nad tlačidlom na zapnutie a vypnutie.

Šikovný režim, vďaka ktorému stimulátor nevibruje kým ho nepriložíte ku koži sme už spomínali v úvode. Pri inom modeli čo sa testovali je na vypnutie sania potrebné stlačiť ovládacie tlačidlo. Tento reaguje naozaj rýchlo a pokiaľ vás teda niekto alebo niečo počas hrátok vyruší, Womanizer Premium „umlčíte“ okamžite. Kto býva sám, nemusí si s tým robiť hlavu, ale inak je to vážne dobrá funkcia.

Upozornenie, pri použití lubirkačného gélu sa stalo, že sa ho viac dostalo do náustku a táto funkcia prestala fungovať, womanizer vrnel aj ďalej. Po očistení sa ale funkcia zase obnovila. Takže sa nebojte, že ste ho rozbila, je to drobnosť. Opláchnite, osušte a ideme ďalej.

Dizajn – 10/10

Ako už napovedá názov, jedná sa o luxusnú verziu podtlakového stimulátora. Elegantný dizajn je jednou z hlavných predností Womanizeru Premium, navyše je krásne praktický a padne do ruky. Vybrať si môžete z kombinácie zlatého zdobenia a čiernej, červenej alebo sladko ružovej farby, niektoré weby ponúkajú aj krásnu snehobielu variantu a stretli sme sa aj s modrou.

Ovládanie – 8/10

Ako väčšina podtlakových vibrátorov sa aj tento womanizer ovláda pomocou tlačidiel. Tie sú umiestnené na rukoväti hračky, takže na ne pohodlne dosiahnete. Tlačidlá sú minimálne viditeľné, pretože sú v rovnakej farbe ako womanizer. Musíme povedať, že sú pomerne malé – vďaka čomu nenarušujú pohľadový dizajn. Plastické sú iba ich ikonky. Spočiatku si treba na ovládanie zvykať, pozrieť sa.

Diskrétnosť – 9/10

Womanizer Premium je naozaj veľmi tichý. Nespornú zásluhu na tom má šikovný tichý režim. Stimulátor nie je takmer počuť (až na najsilnejší program) a vďaka jeho rozmerom ho ľahko schováte. Nezmestí sa teda skryť do dlane, a v nohavičkách by bol tiež vidieť, ale nie je to žiadna veľká vec. Pri celkovej dĺžke 16 cm sa jedná o trochu väčší podtlakový stimulátor. Fotka možno prezradí viac.

Napájanie – 10/10

Womanizer premium je vybavený najnovším typom nabíjaním. Vnútri hračky sa nachádza Li-Ion batéria a dobíja sa pomocou USB kábla. Hlavnou prednosťou je takzvané Click and Charge nabíjanie. To znamená, že konektor jednoducho priložíte k vibrátoru, magnet ho sám pritiahne a druhý koniec zastrčíte do siete. Možno ho nabíjať aj z počítača, notebooku alebo cez zapaľovač v aute, čo by mohla byť výhoda na dovolenke.

Avšak treba povedať, že aj pri častom používaní trvá mesiac, kým sa úplne vybije, takže výdrž je bezkonkurenčná.

Podobné produkty na trhu

Satisfyery

Podtlakové stimulátory, ktoré spôsobujú ženám rozkoš bez toho aby dochádzalo k znecitliveniu klitorisu. 

Vibrátory

Najvyhľadávanejšie erotické pomôcky a hračky pre ženy – teda nielen pre ne. Ide o najstaršiu a najuniverzálnejšiu erotickú hračku na trhu.

Záverečné zhodnotenie

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov erotických hračiek, potom vás Womanizer Premium rozhodne nesklame. Táto podtlaková pomôcka sa pýši nielen naozaj luxusným dizajnom, ale predovšetkým aj skvelým výkonom. Nad ostatnými modelmi womanziérov vyniká nadštandardnými funkciami ako je šikovný režim a programy Autopilot. Oceniť musíme aj šikovné Click and Charge nabíjanie.

Na druhej strane vďaka malým tlačidlám môže byť ovládanie spočiatku trochu náročnejšie. Jeho diskrétnosť je v pohode a vďaka tichému režimu a šikovnému programu je len minimálne počuť. Za nás je to špičkový podtlakový stimulátor. Určite záleží na citlivosti vášho tela. Dámy, nebojte sa to vyskúšať, toto za to stojí.